anna kannatust

heast ja halvast

Ütlesin täna lõuna ajal K-le, et see on ikka natuke kurb, et ta uuesti suitsetama otsustas hakata. Tema küsis vastu, millest ma räägin. Mul oleks peaaegu nutt peale tulnud, sest tuli meelde, et see oli unenägu – järelikult oli unenägu ka see, et need kurikuulsad 10 cm kontsaga kingad mul jalas nii mugavad olid, et ma nendega tantsisin. See muidugi oleks pidanud kahtlusi tekitama, sest ma ei oska tantsida, aga oh well. Kuigi tegelikult ikka läheb hulga paremini, ma kannan neid öösiti töö juures, siis keegi ei näe, kuidas ma koperdan. Eelkõige tundub, et ma hakkan koperdama, kui inimesi näen, sest siis tuleb hirm. No ja samas on hea, sest seega oli unenägu ka see, et ma koerahunniku sisse astusin. Ma nägin ööl vastu tänast korraga tervet hulka väga imelikke unenägusid. Ja oma unenägudest räägin ma selle pärast, et päris elus ei toimu mitte midagi huvitavat.

Halb on see, et täna peab tegema kodutööd. Kirjutama kirja kiriromaani eeskujul. Võõras keeles. Me no want.

Head on mandariinid. Ma olen neid nii palju söönud, et olen juba mandariininägu vist. Ükspäev tõi ema mulle neid töö juurde ka kingituseks. Terve kilo vist. Koju ei jõudnud igatahes mitte ükski. Ahne-Reena, mu indiaaninimi.

Mõned intekad on ka väga head – meie teine kuraator on Tallinna lähedal ühe mustlannaga sellised intervjuud teinud, et kõik on puhas kuld. See naine räägib väga hästi ja huvitavalt ning igast eluperioodist detailselt, ühtviisi nii kuldhammastest kui matusekommetest. Kohe lust on kuulata. Mul on selline tunne, et vaikselt hakkab midagi kogunema ikka.

Pilt ei seostu mitte millegagi, lihtsalt juhised eluks. Iial ei tea, millal ära kuluvad.

3 kommentaari “heast ja halvast

  1. Huvitav kas K on rahvusvaheline (elu)Kaaslase sünonüüm või on tegemist väga mitmepalgelise noormehega või on tegemist lihtsalt Kokkulangemisega. Päris mitmes blogis, mida ma Kiibitsen, on ta tegev

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.