itaalia · movies

“Kukun pilvedelt” (2009)

Lükkasin “Cado dalle nubi” vaatamist muudkui edasi, sest ma olen itaalia keelt nii vähe õppinud ja ma ei leidnud sellele mitte kuskilt subtiitreid. Ühel töö-ööl otsustasin siiski huvi pärast vaadata, et teaks kasvõi, kas tuleb see kuskile paremaid päevi ootama tõsta.

Tegelikult on see keeleõppijale suurepärane film. See on selline kerge naljafilm, mis tähendab, et seda on lihtne jälgida. Teiseks on see teatraalne, sõnad hääldatakse korralikult välja, räägitakse kõvasti ja rõhutatult ja erinevate jutujuppide vahel on pausid. No ja minu madala ja vähenõudliku maitse jaoks oli naljakas ka.

Lühike point siis selles, et Checco on selline metroseksuaalne mees, kes tahab kuulsaks lauljaks (pianistiks/kitarristiks/plokkflöödimängijaks jne) saada. Tema sõbranna väga ei toeta seda plaani ja peab teda kergelt totakaks ning jätab ta maha. Nii et ta kolib oma (mitte eriti sala-) geist sugulase juurde Milanosse, et oma unistus ellu viia. No ja siis saame kõik koos vaadata, kuidas see õnnestub ja milliseid takistusi ta oma teel kohtab. Selline kerge totakas meelelahutus. Lahutab meelt.

Treilku:

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.