alcohol

Me kõik vajame vahel juhendamist

Nägin unes, et mul on sünnipäev. Kõik tundus äärmiselt realistlik. Esmalt läksin ma Tallinnasse ööklubisse, et seda tähistada, mis tundub ometigi väga minulik. Seal oli mul uksel vastas Jan E. Uuspõld, kes ei näidanud küll üles erilist huvi omavahelise suhtluse vastu (seega oli meid kaks), kuid tahtis hirmsasti tekiilat ja viina välja teha. Usutav. Sirgi minu kõrval hakkas endale usinalt jooke sisse kallama – veel usutavam. Okei, see, et ta juba esimese tekiila peale näost ära hakkas vajuma, on päriselt tõenäoline, nii tavaliselt juhtub nendega, kes väga harva tarbivad. Pärast paari esimest jooki hakati kakaopõhiseid kokteile serveerima, sest “külm on ju väljas” (mu sünnipäev on mais). Rõhutan, et jätkuvalt tundus see kõik mulle täiesti loogiline.

Pidu oli tore, aga pidin korraks teatris ära käima, sest mulle pakuti seal tööd. Ei, mitte näitlejana, ma pidin kuskil pööningul mingit kirjatööd tegema. Mind viidi kitsukesest trepist üles (“ettevaatust, ära kassisita sisse astu”), vaatasin ruumid üle ja läksin peole tagasi. See oli jõudnud juba nii kaugele, et laest rippusid alla pmst teepakikesed, aga alkoholiga, et keegi ometigi kaineks ei jääks. Muidu oleks ehk toregi olnud, aga inimesed tulid kurtma, et Sirks on ikka täiega imelik ja ei pea end normaalselt üleval (mina tõelise sõbrana ei seostanud seda muidugi üldse alkoholiga ja vastasin siiralt ja süüdimatult:”Ah, ärge pange tähele, ta ongi selline”, enne kui taipasin, et mul palutakse oma purjus sõber ära koristada) ja siis helises juba äratuskell.

Kahju kohe, et päris elu nii põnev ei ole.

6 kommentaari “Me kõik vajame vahel juhendamist

  1. Hahhahahahaa. (mugib moosisaia ja joob teed peale) mis põnev lugemine hommikul! Ehk kuigi ma päris elus ei joo ja ei laaberda, teen ma seda sinu unenäos? Väääga huvitav.

    1. Ausalt öeldes polnud see trepil, vaid kohe pööninguukse taga – seal lähedal nurgas oli kassikast, aga tädi põhjendas, et “laseb pidevalt mööda” vms.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.