sport

Kuidas eriti laisad inimesed venitavad

Kuradima efektiivne kusjuures, gravitatsioon on hea abiline. Kui nii kasvõi viis minutit raamatut lugeda, on tulemus tunda küll. Ma olen muidu harkispagaadis suhteliselt lootusetu, nii et kunagi ei viitsi selle tarbeks eraldi venitada, mille tõttu ma olen selles suhteliselt lootusetu (samal ajal, kui teisipidi muudkui arenen), nii et see on hea variant, et ikka midagi toimuks.

P.S. Tsitaat samast raamatust, mille peaks sisse võtma igasse teadustöösse, et lahedam tunduda: “Obvious inadequacies are for the convenience of the critics.

6 kommentaari “Kuidas eriti laisad inimesed venitavad

  1. Ma pröökan nüüd ka ohutusest ja soojendusest ja… nimelt mul endal on vahel gravitatsiooni abil venitamisega natuke kehvasti läinud, just sellepärast, et siis ei suuda ise nii hästi kontrollida, kui palju ma täpselt venitan. Mitte midagi drastilist, aga noh, selline äratõmmatud kõõlus või lihas, nii et pärast ei saa tükk aega üldse venitada.

  2. Ärge uskuge teda, ta simuleerib lugemist ja tglt on see k. elektriohutuse alane heft. Seetõttu pilt nii väike ongi, et me aru ei saaks.:)

    1. Tegelikult on see Goodmani “Ways of Worldmaking”, mida ma just alustasin. Homme viin semiootika raamatukogusse tagasi, saad selle ise võtta, kui ka huvi on. 😉

  3. ei usu, et elektriohutus, pakun “50 shades of gray”, mis on konspiratsiooniks akadeemilises stiilis välja prinditud ja kiirköitjasse löödud.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.