anna kannatust

Rentsi iluminutid

Käisin kevade puhul juuksuris. Lasin ripsmeid värvida ja kulme kitkuda. Teoreetiliselt peaks seal käima iga kolme nädala tagant või vähemalt kord kuus, aga mina käisin vist viimati septembris. Asi seegi, ca kolm korda aastas tuleb ära ju.

Tädi küsis mu käest kaks korda, kas ma olen ikka päris kindel, et ma kulme värvida ei taha. Lõpuks pani mu vastu valgust, sest “need on nii heledad, et muidu pole midagi näha”. No aga ma ei julge värvida ka neid, sest ma kardan, et ma näen lõpuks välja nagu need ülemeigitud pensionärid (pilt pole jutuga loomulikult üldse seotud). K ikka õhutab, et “kui järgmine kord lähed, lase pruuniga värvida, pole nii tume”. Samas ei ole ta muidugi spetsialist, sest ta ise on Tõeline Mees ja keeldub isegi siis näokreemi panemast, kui näha on, et nahk on kuiv ja T-piirkond vajaks hooldust. Rääkimata sellest, et ta ei tea, mis on T-piirkond. 😀

Sellised hädad siis. Mul oli nagu mingi jutt veel, aga praegu ei tule muidugi meelde.

9 kommentaari “Rentsi iluminutid

  1. kleä, ma saan aru, et sa ei taha olla nagu tädi maaja. aga noh, olgem ausad, see on sul ikka kuradi raske, kui sa pole pensionär ja teiseks tädi maaja mitte ei tooni keemiliselt kulmusid naturaalsema pruuniga vaid musta pliiatsiga ja neid kohtasid, kus kunagi olid kulmud, eks. makes a huge difference.
    niiet järgmine kord mine ja lase õrnalt pruuniga südamerahus ära toonida. ja pealegi mõtle selle korra peale ka, kui ma ükskord sind ja koeri pildistasin, siis ma ju joonistasin sulle sutike ka kulmusid. ei tulnud tädi maaja, päris ilus tuli.
    kulmude olulisest rollist elus leiad tõendust ka siit: http://stars-without-eyebrows.tumblr.com/
    tervitab, sort of kulmukummardaja, mrls

    1. No õigust räägid, Mrls, tõsi ta on. Järgmine kord lasen pruuniga otsaesise üle tõmmata, luban. Kevad ka tulemas ja muidu pleegivad need mul päris nähtamatuks.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.