Uncategorized

Kas kellelgi telefoni ei ole üle?

Mu praegune on mind küll juba aastaid truult teeninud, aga no kuidagi ei aja enam sellega läbi, sest helitugevus on kogu aeg maksimumi peal, aga ikka on näiteks tänaval telefoniga rääkimine välistatud ja täna pidin juba sees ka telefoni vahetama, sest ma lihtsalt ei kuulnud oma vestluskaaslast. Enne suve ma ilmselt uut ei saa ka, nii et ehk on kellelgi üle mõni töökorras telefon, mille aku vähemalt päevakesegi vastu peab?

13 kommentaari “Kas kellelgi telefoni ei ole üle?

   1. Mhmh, aga ma ju ei tea, kas mõni teine kuuleb ehk paremini. Lapsena ma ei saanud ka ise aru, et mul prille vaja on, sest ma ju ei teadnud, et ma teistest kehvemini näen. Aga täna, kui see jama oli, oli teise telefoniga kohe normaalsem rääkida.

   2. Vanasti vahetati telefonidel mikreid ja kõlareid ka, tänapäeval ma ei tea, kas sellest kasu oleks. Noh, et äkki on uue telefoni ostmine odavam, kui kõlari vahetamine, vms.

    1. Paraku tänapäeval on töö kallim kui jubin ise, odavam on uus mölafon osta.

     Aga Rents, ega sa pole oma telefoni vastu kõrva hoides klahve vajutanud, et hääletugevus on maha liuelnud?

 1. Pean kohe parandama end – lugesin ennist mureloo läbi, siis hakkas mu mõte jooksma ühte rada ja silm teiste kommentaare – ajunatuke läks lühisesse ja näpud trükkisid kurat-teab-mida.

  Kõlari elik väljuhääldifunktsiooni su telefonis pole?
  Või sebi endale HF-händsfrii – see vidin ei maksa palju.

  1. Ma ei salli üldse “peakomplekte”. 🙂 Sest ma tunnen end puhta hulluna, kui tulevad tänaval vastu iseendaga rääkivad inimesed, kes tglt räägivad oma “peakomplektiga” ega hoia telefoni kõrva ääres. Hakkan mõtlema, et kui lord Carlisle mulle Vallikraavi tänaval “F…ck!” röögatas, siis äkki oli tal ka salatelefon, mitte ta ei rääkinud kogu maailmaga, milleks juhtusin kogemata vastutulev mina olema, oma hetkemõtet.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.