dogs

heh-heh-heh

Ma ei ole teile rääkinud, aga meil on juba mõnda aega uued korterikaaslased. Üks täitsa tore paarike, kellel on kass. Ma ei tea, miks, aga nad hoiavad teda kogu aeg oma toas ja toaust kinni. Mul ei ole selle tagamaadest tõesti õrna aimugi. Ma võin ju arvata, et EHK on asi selles, et iga kord, kui kumbki neist toast väljub, tormab Oskar lõõtsutades kohale, üritab oma pead ukse vahele suruda, et kassi näha, ja kui ebaõnnestub, surub nina lihtsalt vastu ust ja puhistab valjusti, et võimalikult palju kassilõhna sisse hingata. Aga see on kõigest hüpotees, väga võimalik (ja isegi tõenäoline), et kass lihtsalt ei armasta tõmbetuult.

Igatahes olen ma täna täitsa üksi kodus. K läks proovi ja naabrid kuskile ära. Nii et loomulikult tegin ma nende toa ukse lahti, et kass saaks ka ülejäänud korteriga tutvuda. Enda magamistoa ukse barrikadeerisin loomulikult ära, nii et Oskar ei pääse üksi teda segama. Kass reageeris nagu kass ikka ja läks ahju taha peitu (oma magamistoas, nii et no harm done).

P.S. Homsest hakkan klapptooli kaasas kandma. Olin täna reaalselt olukorras, kus pidin minema turvatöötaja abi paluma, et ülemiselt riiulilt jäätist kätte saada. Oleksin ma vallaline, oleks see muidugi hea nipp, kuidas meestega tutvuda – paluda abi, et ülemise riiuli kõige kallima konjakini ulatuda. Mitte et ma konjakit jooks, aga see annaks kohe signaali, et ma ei ole odav. Sümbolid on olulised.

11 kommentaari “heh-heh-heh

 1. Sa ikka ei jaga matsu. Mis mõttes sa palud mehi sealt konjak ulatada? Tuleb teha hoopis nii: paned mini selga ja ronid ise sinna üles pudeli järele. Usu mind, see mõjub palju rohkem! Kui sealt alla jõuad, unustavad nad suures meeltesegaduses pudeli kaasa võtta ja saad selle kah veel kauba peale. Rahaga pead enne ronimist muidugi ära arveldama 😛

   1. Lõunaka Rimis ja SÕpruse silla Rimis on küll maas. Ega kesklinas pole vaadanud, seal on jah vähem ruumi ka.

    Aga ma jätaks ostmata lihtsalt. Ise teavad, kui tahavad lae all hoida kaupa, mille sihtrühm on lapsed. 😛

 2. Toidupoes, kus mina käin, on jäätisekülmik avatud külmleti kohal üleval. Sealt ülemisest riiulist on küll päris keerukas kätte saada asju lühematel.
  Ise pidin poes abi paluma, kui jalg oli kipsis. Vaja oli alumiselt riiulilt üht purki. Abistaja noormees viis mind pärast ka autoga koju. Üllatav minu poolt, sest tavaliselt ma kahtlustan võõraid. Midagi suuremat kahjuks ei sündinud meie poetutvusest, sest noormees ei suutnud üle saada faktist, et minu jalg jääb veidi kõveraks peale kipsi mahavõtmist. (See oli minupoolne liialdus, sest mina omaltpoolt ei suutnud saada üle faktist, et ta kuulas autos raadio Elmarit ja ostis poest plastpudelis õlut.)
  Aga kui oleks olnud sarnane maitse, siis mine tea, milline romanss oleks lihtsast tootepaigutusest alguse saanud.

  1. Ma olen ka plastpudelis õlut ostnud (tõsi küll, ilma Elmarita), mis nüüd saab, sa ei taha minuga käia, jah?

   Ma mõtlesin, et plastpudelis on lihtsalt mõistlik osta suuremale kambale sama õlut, mis ma ostaks endale klaaspudelis. Kergem noh kui mitu klaaspudelit.

   1. Mõtlesin kah korra nii, et mis ma mitmest õllest ostan, võtan ühe plastpudeli. Suuremjagu tolle pudeli sisust läks kanalisatsiooni. Rohkem ei osta.

    1. Ta ostis ju teistele. mitte endale. Jätkubki kauemaks ja pole teist pudelit vaja välja käia. 😀

 3. Õnneks pikkadel inimestel seda probleemi pole, et poeriiulitelt asju kätta ei saaks. Mul vähemalt siiani pole olnud, kuigi olen ise ka pidanud paar korda kikivarvukile tõusma (Aga mitte rohkem), et midagi kätte saada. Sellisel juhul on see toode tõesti kuhugi väga kõrgele paigutatud, kui isegi minul on seda raske kätte saada 😀

  Aga jah, see on hea nipp uute tutvuste loomiseks!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.