anna kannatust

Ajakirjandus harib

Mina näiteks sain eilsest ajalehest teada, et rase naine (eriti lõppjärgus rase) ei peagi oma töö kvaliteedi eest vastutama – olgu ta või arhitekt, kelle allkirjast sõltub, kui suur maja kerkima hakkab. Tasub meelde jätta, iial ei tea, millal vaja võib minna.

See suhtumine selgitab vist ka seda, miks mõnda aega pärast rasedust on normaalne vankriga jalgrattateel rallida jne. Edaspidi tänan õnne, et jõlgub ainult minul jalus, vähemalt ei planeeri maju kuskil.

3 kommentaari “Ajakirjandus harib

  1. Kesk tn rattateega on see, et kohalikud lihtsalt võtavadki seda nii, et kõik käivad seal keskel ning eks nad ratta eest astuvad ära, kui sellega päris pea seljas ei sõideta. Sõnatu kokkuleppe värk, tead. 🙂 Sest need äärmised teed on sageli parkivatest autodest ummistunud ja muidu on ka mõnusam puiestikus jalutada. Ega see muud ei tähenda, kui et tee on valesti nimetatud. Tglt need äärmised teed võiksid vabalt autodele olla jäetud ja keskel võiks olla kõigitee, aga siis ei saaks linnaviletsus rattaliikluse parendamist kirja ja raha saadi eurost ka rattatee jaoks, sest kõnniteedele sealt ei jaotata pappi.

  2. Vanal-heal Õnne tänaval elamise aegadel, kui ma Kesk tänaval jalutasin, siis peaaegu alati seal keskel, st jalgrattateel. Mitte tegelikult selleks, et häid jalgrattainimesi segada, vaid selleks, et mu koer oma käpad panna ühele neist väga vähestest muruga kaetud aladest, mis mu kodu lähedal olid. 🙂 Probleeme ei tekkinud.

  3. Hmpfff… Rase ja Naine ja töötab ka veel! Issand, sinna on katastroof ju eos sisse kodeeritud!Aga õnneks on meil ikka häärasmehi, kes “rasedaid tanki ei pane” – romantiline õhkamismärk siinkohal.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.