vaaai?

Kassid on ikka ühed imelikud loomad. Meie omal on lemmikkoht. Miks mitte, ainus jama on selles, et iga paari päeva tagant leiab ta uue lemmikkoha. Ja siirdub sinna ümber. Kui me näiteks kööki koristame ja asju ümber tõstame, on muidugi eriti huvitav ja sealt võib tulla mitu uut lemmikkohta.

Teiseks on põhimõtted väga olulised. Kõige tähtsam põhimõte on iseteadvus. Kui ma ta näiteks sülle võtan ja diivanile viin, siis jookseb ta kindlasti minema. Et hiljem tagasi tulla. Sest see on tema lemmikkoht (hetkel). Sest kass teab ise, millal ta kuskile läheb ja on väga oluline, et ka inimesed sellest aru saaksid.

Muidu olen ma tubli tüdruk olnud. Võtsin pärast viimast blogis virisemist end kokku ja lugesin läbi kõik raamatud, mis ma enne Ülikooli raamatukogu puhkust tagasi viia tahtsin, et saaks suvel rahulikult paarile suuremale asjale pühenduda, nii et mingeid lahtisi otsi vedelema ei jääks. Tahaks tööasjadega sama teha, keskenduda põhjalikumalt ühele asjale ja selle eest normaalselt palka saada, aga selleks peab käimasoleva projekti enne ära lõpetama, nii et paar kuud rabelemist veel ja eks näis, mis siis edasi.

P.S. Pilt on pärit siit.

Advertisements

Lisa kommentaar

Kommentaare veel pole.

Comments RSS TrackBack Identifier URI

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.