vaaai?

Kassid on ikka ühed imelikud loomad. Meie omal on lemmikkoht. Miks mitte, ainus jama on selles, et iga paari päeva tagant leiab ta uue lemmikkoha. Ja siirdub sinna ümber. Kui me näiteks kööki koristame ja asju ümber tõstame, on muidugi eriti huvitav ja sealt võib tulla mitu uut lemmikkohta.

Teiseks on põhimõtted väga olulised. Kõige tähtsam põhimõte on iseteadvus. Kui ma ta näiteks sülle võtan ja diivanile viin, siis jookseb ta kindlasti minema. Et hiljem tagasi tulla. Sest see on tema lemmikkoht (hetkel). Sest kass teab ise, millal ta kuskile läheb ja on väga oluline, et ka inimesed sellest aru saaksid.

Muidu olen ma tubli tüdruk olnud. Võtsin pärast viimast blogis virisemist end kokku ja lugesin läbi kõik raamatud, mis ma enne Ülikooli raamatukogu puhkust tagasi viia tahtsin, et saaks suvel rahulikult paarile suuremale asjale pühenduda, nii et mingeid lahtisi otsi vedelema ei jääks. Tahaks tööasjadega sama teha, keskenduda põhjalikumalt ühele asjale ja selle eest normaalselt palka saada, aga selleks peab käimasoleva projekti enne ära lõpetama, nii et paar kuud rabelemist veel ja eks näis, mis siis edasi.

P.S. Pilt on pärit siit.

Advertisements

Lisa kommentaar

Kommentaare veel pole.

Comments RSS TrackBack Identifier URI

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

  • Rubriigid