Aru ma ei mõista

Olen seda Under the dome’i veidi vaadanud nüüd. Ja minu jaoks on suurim müstika siin sarjas see, et võetakse keegi, kes võib välja näha selline kaunitar nagu ülal näha – ja tehakse temast selline krõõp (ja samal ajal on kõik külakese poisid temasse veel miskipärast armunud):

Nüüd küsivad kõik:”Kas Lintz on see, kes kuplisarjas kolli mängis või?”

Advertisements

6 kommentaari

 1. Rents, sul on mingi hinnangute andmise päev täna või? 😀 Mis sel alumise pildi chickil häda on? Ja sa võtsid ikka mingi ekstreempildi ka. Siin on täitsa normaalne näiteks – http://www.imdb.com/media/rm758293760/nm4435720

  • Ei, se on ka kole.

   • No ju ta võib endale lubada vahetevahel “kole” olemist, kui roll seda nõuab või kui rolli loojate meelest roll seda nõuab. Ega ta ilmselt endale ise meiki ei tee ega selle üle otsusta… 😀 Mõtle kui jube, et Mõhku ja Tölpat mängisid ka keegid (ehk Tõnu Kark ja Urmas Kibuspuu). Ehkki neisse neis rollides keegi ei armunud, tõsi ta on. 😀

    • Ega meie ei tea, kas armuti.

    • Jaa, mulle nad meeldisid! Sexy!
     A meil tekkis just hiljuti sugulastega Probleem – kuidas tõlkida “Nukitsamees” ingliskeelde ilma, et see rõvedalt kõlaks. Sugulastel oli ingliskeelne peika maal kaasas, kellele nad ei olnud “Nukitsameest näidanudki… häbiasi.

 2. Ok, on jah pisut tugev meik, aga võrdlus mu arust ikkagi ei päde, pole ta sel esimeselgi pildil teab mis nunnu, on sellelgi üsna saiko näoga.


Comments RSS TrackBack Identifier URI

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

 • Rubriigid