ma olen veits slow

Alles täna avastasin selle postituse, mis on täiesti puhas kuld. Pole muidugi minu süü ka, sest need kuradima idikad kirjutavad nii harva, et ei ole meeleski enam seda blogi kontrollida. Igatahes andke nüüd inimesele tema mures nõu – kuidas oleks kõige parem eesti keeles slap my tits öelda.

Ma loosiks kohe välja midagi naiste vahel, kes on valmis meestele voodis ütlema, et “Anna mulle pikki tisse!” ja siis nende reaktsiooni siin jagama. Aga mul ei ole teile midagi anda, nii et tehke seda teaduse nimel.

Advertisements

34 kommentaari

 1. Sõnasõnalt võttes on selle väljendi sisuks tegevus, mis mulle ei meeldi ja ma ei kavatse seda öelda ei eesti, inglise, ega hiina keeles.
  Muid tegevusi võin väljendada verbaalselt ja oraalselt.

  • Aga teaduse nimel – sa küsi meeste käest ka ikka, mida nad sellisest ettepanekust arvaksid.

 2. Pikki? Piki?

  • Piki.

  • Muidu antakse lühikesed. 😀

   • Maa külgetõmbejõud muudab kõik rinnad lõpuks pikaks.

 3. Rents mõtles ikka vist pikki ehk pikkasid tisse? Ma tglt ei teagi, kuidas neid meeste käest saada võiks, aga küll kuidagi õnnestub, kui ikka väga on vaja.

  • Meil siin slängis öeldaks vist üldse “pikku” ja mõeldaks ikka seda “piki”. Maakate värk.

  • Kle, “slap my tits” nüüd küll pikemat sorti tisse ei tähenda, onjo. Ja see oleks suhteliselt müstiline asi, mida mehelt voodis nõuda.

   • Äkki tahaks, et mees neid seksi ajal venitada aitaks vms?

    • Tõsiselt ma ootaks mõne mehe vastust sellistele ettepanekutele 😀

  • Ma pakun, et see venitamise variant on just see. Reklaamlause oleks “Pikapeale pikad tissid!” Sihuke S/M toodete seas müüdava masina reklaam. Ma tglt väga ei taha rohkem sellele mõelda. Sest kohe kargab pähe, et paneks masina kiiremini tööle ja reklaamlauseks “Pikad tissid KOHE!” Mitte et ma teaks, miks neid vaja võiks minna, kuid ega ma ei tea ka, miks peaks ükskõik kuidas püütama väljandada mõtet “Slap my tits”…

 4. kuulge, inimeste artikuleerimisvõimed ei ole sellises olukorras pikkadeks lauseteks kohased, ma arvan, et “vastu tisse!” vms sama lühidat oleks enim, millega on võimalik hakkama saada.

  • …ja see kõlab isegi peaaegu normaalse asjana, mida öelda!

   Kuigi rindade nüpeldamine tundub ikkagi väga üllatav asi, mida seksi ajal ihata ja erutusest oiates välja nõuda.

 5. Mehed keelduvad puhkuste ajal nii töistele asjadele mõtlemast, Morgie! Anna asu ometi.

 6. Ripa-rapa mu tisse tapa!

  • Ma kahtlustan, et kui naine sellise repliigiga kirehetkel välja tuleks, saaks see hetk küll kiire lõpu hüsteerilise naeru tõttu… Aganoh, samas, ilmselt sõltub keskendumisvõimest 😛

   • Ma kardan, et kui naine sellise lause artikuleeriks, saaks ta ise hüsteerilise naeruhoo. Ükskõik mis hetkel, kui aus olla. 😀

 7. miks peaks keegi magama eesti mehega, kes oskab ainult eesti keelt? mingid standardid võiks ikka olla, isegi kui tegemist on väga kirglise inimesega 😛

 8. Lè Tyrà kyll! Miks peab keegi tahtma neid naisi, kes lugeda ei oska?

  Tsiteerin igaks juhuks:

  —–> andke nüüd inimesele tema mures nõu <——-

  On nii arusaamatu? Selle asemel on vaja mingitel kõrvalteemadel jahuda. Mõnel koguni isegi mõlemas blogis, et ikka rohkem inimesi teaks, mis TEMALE ei meeldi.

  Samuti on oluline, et naine ei tohi magada mehega, kes ei valda inglise keelt. Arusaamatu. Kuidas on välistatud võimalus, et mees räägib lisaks eesti keelele veel saksat, prantsust, hispaaniat ja venet, aga hoopis too tsikk ei oska ühtegi võõrkeelt.

  Eesti naiste loogika ja samastumisvõime. Mu eesel!

  • Enne inimesele tema mures nõu andmist ju arutatakse rahvakogul läbi, kas ja kuidas oleks see võimalik. millised tagasilöögid võivad kaasneda nõuandmisega. Erinevate nõuannete andmisega. Kas üldse on vaja nõu anda (“To be or not to be…” ehk “”Appi minna või mitte minna ja kui appi minna, siis kas sellest abist on ikka abi ja kui abist ei ole abi, siis kas see ikka on abi…”). Kuidas seda sisuliselt ja vormiliselt lavastada. Ega siis uisapäisa ei saa titte släppima hakata. 😉

   Ja vähemalt kaks kommenteerijat ei ole üldse mitte naised. 😀

   * See, et keegi räägib mingi võimaliku variandi võimalikkusest, ei tähenda, et ta alternatiivseid võimalusi võimatuks peaks. Ta lihtsalt hetkel ei pea oluliseks nende teemal sõna võtta. 😉

   • Jajah, quod erat demonstrandum.

    Tissilaksijaga nõus, aga ei taht’ vinguma hakata.

  • No kui hakata TÕSISELT vastama, siis on raske olla konkreetne ja anda mingeid universaalseid kepijutu-soovitusi (muide, ma ikka leian, et notsu variant on päris ok) sel lihtsalt põhjusel, et siukest asja nagu universaalne, kõigile sobilik seksitekst ei eksisteeri.
   See on niivõrd individuaalne asi: keda erutab üks porno, keda teine, keda kolmas. Keda erutab ümber- keda otseütlemine ja see, mida öelda, erineb ju ka veel! Mina ei oska leida viisi, kuidas korraga erutavalt ja erutatult öelda, et laksa mu rindu, sest see ei ole midagi, mida ma üldse põnevaks peaks!
   Samas võimalusi, kuidas lõpetada lauset “kepi mind, nii et…” on sadu ja kust ma tean, milline just sellele paarile töötada võiks? kepi mind läbi madratsi, kepi mind taevasse, kepi mind nagu hoora, kepi mind kuninglikult, anna mulle, nii et aitab, armasta mind nii, et ma tunneksin seda ka kõrvalestades, lükka oma t… mulle v…, kõvemini, võta mind, anna mulle…

   misiganes, onju. Ja igale oma.
   Selliseid nõuandeid ei saa anda, see oleks nagu cosmo juba, mille nõuandenupud millegipärast näivad uskuvat, et on olemas mingi selline asi nagu Univeraalne Konkreetsetest Isikustest Sõltumatu Hea Seks.
   (mida mina ei usu. et selge oleks.)

   • Kepi mind läbi madratsi???

    • 😀
     Oi, ma sain alles nüüd aru! tegin täitsa vahva nalja kogemata 😀

    • Kui paberkotist ei piisa…

    • Miks sa eeldad, et kõik nõuanded peavad olema reaalselt töötavad ja väga kasulikud? Kas sa arvad, et suhtenõuanded on midagi sellist, millest nõu küsijal kohe praktilist kasu võiks olla?

   • Cosmo universaalsete seksinõuannete meenutamine tõi meelde blogi, mis cosmo üle irvitamise vahele meenutab täpselt sama kuldset tõde: et ei ole universaalselt Head Seksi. Rääkimata sellest, et mõne jaoks on parim seks null seksi.

 9. Kuulge, aga võib-olla kajastavad need märkused, et igaüks peab ikka ise oma kepijutu välja mõtlema, seda, et meie kultuur on nn madala kontekstiga kultuur – st ei ole kindlat malli ees, erinevalt ingliskeelsest kultuurist, kus nähtavasti on standardiseeritud fucktalk ja hoidku selle eest, kui sa valesti ütled.

  Sama pull, mis viisakusväljenditega – vanades kultuurides on valmis terve viisakusväljendite haruline tagavara, nii et x tutvusastmel inimesga kohtudes ei pea mõtlemagi, mida temaga rääkida, vaid võib autopiloodiga väljendeid pritsida. Meil ei ole ja selle tulemusel vahivad eestlased kõigi muude kui lähedaste tuttavatega rääkides oma varbaid ja häälitsevad ebamääraselt, sest peab mõtlema, mida öelda, ja kole raske on.

  • … nii et asi pole empaatias, vaid selles, et eesti keeles ei olegi valmis pakitud fucktalki ja ainus soovitus, mida saabki anda, on “ütle, mida tunned” või “ütle, mida tahad”.

   • Kui nüüd mitte üle mõelda, siis võiks ju oletada, et eestlased valdavalt introvertidena ei räägi ei seksist ega seksi ajal.

    • õige kah, eksole. tegutseda tuleb, mitte rääkida!
     vt ka “suuga teeb suure linna, käega* ei kärbsepesagi”
     * või siis muuga

     😛

    • sest et seks on üks Tõsine Asi ™


Comments RSS TrackBack Identifier URI

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s

 • Kategooriad