Esimese maailma mured

Nüüd, kui sain endale soodukaga palli (kes veel ei näinud, siis praegu siit saab), pidin ometi välja mõtlema, MIS SUURUSES ma seda tahan ja MIS VÄRVI ja – nii palju raskeid valikuid, ma arvan, et isegi Aafrika lapsed ei ela pidevalt sellise pinge ja muredekoorma all. Aga langetatud ma selle keerulise otsuse sain ja palli ostsin ka ära. Koju ma seda muidugi ei tellinud, loodan, et mõni mu miljonist Tallinnas elavast sõbrast selle mulle ühel hetkel Rotermanni aatriumist ära toob. Siis on jälle põhjust vinguda. Pealegi, muidu näeb sõpru kord aastas, siis on jälle üks põhjus kokku saada.

Teemavahetus. Itaalia keele õpetaja oli täiega üllatunud, kui ta ütles midagi selle kohta, et tunnis jõuame me üsna vähe raamatut lugeda (me loeme päris toredat asja, et reaalset itaalia keelt harjutada – film on ka sellest juba tehtud), ja kõik leidsid, et võiks ometigi kodus rohkem lugeda. Nii innukaid õpilasi kohtab vist harva, kuigi asi võib olla ka selles, et vähemalt esimeste lehekülgede põhjal tundub, et tegu on tõesti väga hea raamatuga. Ja ainult kord nädalas lugedes ei mäletagi enam järgmiseks korraks midagi.

Ja lõpuks keelenali – Elu24 ületas end, lastes välja artikli, milles oli ainult kaks lauset, kuid mis sellest hoolimata sisaldas igas lauses (ja pealkirjas) vähemalt ühte viga.

Kate Moss saab kaunistama Playboy 60ndna aastapäeva kaant

Pärast kuude kaua spekulatsioone kinnitas Playboy, et 60nda aastapäeva puhul ilmuva jaanuar-veebruari ajakirja kaant saab kaunistama Kate Moss.

See saab Kate’i jaoks olema kindlasti eriline number, sest ikkaveel võrratu väljanägemisega Kate saab ka ise jaanuaris 40. aastaseks, vahendab Hollywood Life.

Aga nüüd ma pean kähku veel töötama, sest põhilised näitusetekstid on vaja paika saada.

5 kommentaari

  1. Heh, minule meeldib see raamat Terzani omadest kõige vähem (no liiga palju spirituaalsust :D), kuigi, kirjutatud on tema üldises headuses. Ma Eestis soovitaksin lugeda aga hoopis seda: http://it.wikipedia.org/wiki/Buonanotte,_Signor_Lenin

    • Ma ei tea, mis loogika siin olema peaks, aga meie raamatukogudes on Terzanilt ainult saksakeelsed variandid. :S

  2. Hakkas kohe huvitama, leidsin La fine è il mio inizio kohe esimese google’ist välja hüpanud lingi alt: http://culturagratis.altervista.org/wp-content/uploads/2012/01/LA-FINE-%C3%88-IL-MIO-INIZIO-terzani.pdf

    Asun lugema, aitäh soovituse eest 🙂

  3. Mäletate. sõbrad, rääkisin oma pärilikust aevasttustsüklist? Äsja tuli mulle jälle hoog peale, aga kardetatava 30 asemel lõppes see 17 turtsumisega. Ei tea isegi, on see progress või regress?

  4. Tegelikult tahtsin rääkida muust. Nimelt – nii mõnigi cover (atsihh!) on parem, kui originaal. Te ei usu? Mina ka seni mitte. Aga vaadakem http://www.youtube.com/watch?v=P7MP1nts06A


Comments RSS TrackBack Identifier URI

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  • Kategooriad