kuidas välismaalased mind näevad

Sain kevadel ühe tudengiga sõbraks (tegelikult vist pigem heaks tuttavaks, sest väljaspool tööd olen ma teda vist kolm korda näinud), sest tema toakaaslane oli itaalia keeles minu pinginaaber ja tema on ise itaallane jne. Suvel pidi ta ära sõitma, kuid tuli nüüd kolmeks päevaks tagasi, et oma asjad kokku pakkida, sest on selgunud, et Tartusse ta ei jää. Igatahes, nagu inimestel ikka, jäi tal asju üle, mis ta otsustas laiali jagada. Minu osaks said need, mida ülaloleval pildil näha. Päris huvitav valik minu meelest. Padi, pudel kanget alkoholi (avatud!), põrsaga viinapits ja kaks küünlatopsi. Nojah, why not, kuigi minu juures seisab see alkohol vist samal kujul veel järgmise aasta jõuludeni, kui mõni sõber seda vahepeal ära ei hävita. Ta ise sellega seda põhjendas ka, et alkoholi tuleb nautida, aga kui ta selle tudengitele annaks, keeraksid need selle lihtsalt 15 minutiga endale sisse. Tõsi ta on.

Miks ühe meesterahva käes on sellise välimusega küünlatopsid, jääb mulle täiesti arusaamatuks. Ta väitis, et ta õde ostis need. No ja nüüd selle asemel, et need koju õele viia, kingib ta need ühele eestlasele. Imre, vaata, et sina nii ei tee, head vennad nii ei käitu. Mina küsimusi ei esita, mul ei olnudki küünlatopse ja talvel ikka tahaks romantikat teha. No ja tegelikult ma sain muidugi sealt paraja hulga manti, see on lihtsalt see, mis õnnestus ühe korraga koju tuua. Päris hea valim, eks?

Ahjaa, minu pinginaabri boksereid pakkus ka mulle alguses, aga keeldus seletamast, miks need üldse tema käes on. Nii palju küsimusi ja nii vähe vastuseid. Francesco (st selle pinginaabri) padja võtsin siiski vastu, kuigi eks see vähe kummaline tundu, eriti arvestades seda, et ma suhtlesin temaga tegelikult tunduvalt vähem, täpselt nii palju kui tunnis vaja oli – no aga mul oli ju patja vaja just.

See oli peaaegu nagu minu poodlemispostitus. Nautige.

Advertisements

6 kommentaari

 1. Ootan siis giveawayd!

  • Neid Francesco boksereid tahad, nagu ma aru saan? Neid ma kahjuks ei võtnud.

 2. Red label on ju siuke odav ja kehvamaitseline sodi, kokakoolaga segamiseks ja kiireks sissevalamiseks, aga mitte nautimiseks.

  • Tudengid juba teavad oma kalli komandandi elustiili, sestap talle pudel jäetigi ? 😛

   • Tema õnneks ei ela meie ühikas. 😀

 3. Kuidas välismaalased eestlast kõrvalt näevad? Mäletan omaaegset vene sõjaväe intersegregatsiooni aega: trussikutega siis ei liputatud, aga elust räägiti kamorkas veini juues juba väga perestroikalikult.


Comments RSS TrackBack Identifier URI

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s

 • Kategooriad