Mida hekki?

Täiesti absurdne lugu. Sõbranna tahtis mu käest 15 eurot saada, et oma mängu kuumaks ära maksta, sest ta oli oma koodikaardi maale unustanud ja ei saanud endale virtuaalset krediitkaarti teha. Mõtlesin, et teen lihtsamalt ja saatsin talle raha lihtsalt paypalis, et ta saaks otse oma Paypalilt maksta. Ta sai raha kenasti kätte, aga selgus, et seda edasi maksta ikka ei saanud, sest Paypal  tahab, et konto siiski hetkel toimiva kaardiga ühenduses oleks – nii et ta saatis raha mulle tagasi.

Nii. Mõtlesin siis mina, et kannan selle raha siis oma pangaarvele tagasi, sest ma ei kavatse lähemal ajal midagi netist osta – ja selgus, et kuigi ma saan vabalt oma Mastercardi krediitkaardilt raha Paypali kontole saata, siis tagasi saab seda saata ainult Visa kaardile. Ja näiteks ISIC ei sobi, sest sellel ei ole seda kolmekohalist turvakoodi. Virtuaalne krediitkaart ka ei sobi, taevas teab, miks. Ma ei saa aru, kuidas see üldse loogiline on, et nad saavad minult raha võtta, aga tagasi anda ei saa.

P.S. Kas ma nii ka netis hääletada saan, et ei pea ilmtingimata mingit tarkvara alla laadima? Mul on ID-kaardi lugeja ainult tööarvutis, aga siia ei saa midagi tõmmata.

3 kommentaari

  1. Seal oli jah, et lae alla aga mul tuli hoopis eraldi lisaleht lahti, nagu pop-up aken.

  2. PayPal sucks. Või no, mu kogemus on see, et sellega peab igasugustest rõngastest läbi hüppama… saan aru, et seda turvalisem asi on kuid samas on SEBi kaart lihtsam & etem.


Comments RSS TrackBack Identifier URI

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s

  • Kategooriad