Mida hekki?

Täiesti absurdne lugu. Sõbranna tahtis mu käest 15 eurot saada, et oma mängu kuumaks ära maksta, sest ta oli oma koodikaardi maale unustanud ja ei saanud endale virtuaalset krediitkaarti teha. Mõtlesin, et teen lihtsamalt ja saatsin talle raha lihtsalt paypalis, et ta saaks otse oma Paypalilt maksta. Ta sai raha kenasti kätte, aga selgus, et seda edasi maksta ikka ei saanud, sest Paypal  tahab, et konto siiski hetkel toimiva kaardiga ühenduses oleks – nii et ta saatis raha mulle tagasi.

Nii. Mõtlesin siis mina, et kannan selle raha siis oma pangaarvele tagasi, sest ma ei kavatse lähemal ajal midagi netist osta – ja selgus, et kuigi ma saan vabalt oma Mastercardi krediitkaardilt raha Paypali kontole saata, siis tagasi saab seda saata ainult Visa kaardile. Ja näiteks ISIC ei sobi, sest sellel ei ole seda kolmekohalist turvakoodi. Virtuaalne krediitkaart ka ei sobi, taevas teab, miks. Ma ei saa aru, kuidas see üldse loogiline on, et nad saavad minult raha võtta, aga tagasi anda ei saa.

P.S. Kas ma nii ka netis hääletada saan, et ei pea ilmtingimata mingit tarkvara alla laadima? Mul on ID-kaardi lugeja ainult tööarvutis, aga siia ei saa midagi tõmmata.

Advertisements

3 kommentaari

  1. Seal oli jah, et lae alla aga mul tuli hoopis eraldi lisaleht lahti, nagu pop-up aken.

  2. PayPal sucks. Või no, mu kogemus on see, et sellega peab igasugustest rõngastest läbi hüppama… saan aru, et seda turvalisem asi on kuid samas on SEBi kaart lihtsam & etem.


Comments RSS TrackBack Identifier URI

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

  • Rubriigid