movies

Nahk, milles ma elan (La piel que habito, 2011)

Tegime Maarjaga filmi- ja söögiõhtu. Suurepärane koduperenaine, nagu ma olen, tegin ma kartulivormi (sest kuidagi tuleb need kartulid ju ära süüa, ma ostsin suure hurraaga terve koti augustis, nüüdseks on selgunud, et üksi elades ei ole kartul sugugi mu lemmiktoit). Hea oli, on siiani ja välja näeb selline (juust teeb kõike paremaks).

Aga film, mida me vaatasime, oli lihtsalt täiesti haige. Ma ei oska seda lihtsalt mitte kuidagi teisiti kirjeldada. Imelik, haige, kohati täiesti absurdne, natuke hullumeelne (sest umbes pooled inimesed on seal peast segi). Mulle see meeldis, kogu aeg oli huvitav, aga seda on väga raske spoilimata kirjeldada. Aga kui teil kaks tundi üle on, siis soovitan vaadata küll. Võite näiteks esimesed tund aega kihla vedada, mis TEGELIKULT toimub.

Meespeaosas oli Antonio Banderas, kes näeb jätkuvalt uskumatult hea välja. Just saying.

4 kommentaari “Nahk, milles ma elan (La piel que habito, 2011)

  1. Sellest filmist ei saagi vist teisiti arvata. Kui me sellega lõpetasime, vaatasime Elukaga teineteisele otsa ja ei oskanud mitte midagi öelda. Lihtsalt niiii haige, aga samas täitsa hea.
    Sellest on juba tükk aega möödas, aga selle filmi mainimine tekitab minus siiamaani äärmiselt segase efekti. Vähemalt on hea see, et lõpus siiski kõik selgeks saab, erinevalt Hollywoodi uue aja lemmikviisist – selgituseta jäävad ideed.

  2. “Suurepärane koduperenaine, nagu ma olen?” – Kõnepruuk meenutab mulle mu enda sõbratari ütlust “Olen ilus ja hea.” Kust küll on naistel pärit see tappev enesekindlus? Ilmselt sellest, et nad on…naised!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.