Asjad ei tee õnnelikuks

See, kes seda ütles, pole näinud mind kingi ostmas. Kingad pole muidugi asjad, need on puhas ilu, ja ilu teeb igatahes õnnelikuks. Mitte küll niimoodi pikemas perspektiivis nagu armastus vms, aga natukeseks küll. No umbes nagu alkohol, aga pohmakata. Või nagu hea seks, aga ilma kaasneva emotsionaalse koormata.

Täna oli see päev, kus sain kingituse maailma kõige paremalt eksämmalt. Esmalt hakkasin juba karpi nähes rõõmust kiljuma. Siis tabas mind teadmine, et see võib olla lõks – selle karbi sees võib olla näiteks lõng + vardad + kiri teemal “õpi parem kuduma”, nii et küsisin K käest ettevaatlikult, kas selle karbi sees on tõesti Iron Fisti jalatsid. 😀 Ja siis kogusin julgust, enne kui ükskord karbi lahti tegin, sest no mõtle, kui tulemus on hirmus. Ei olnud hirmus, äge oli. Mida oli muidugi ka arvata, sest come on, Iron Fist. Tema kusjuures ei teadnud firmast üldse midagi, lihtsalt vaatas, et ägedad. Ja tõsi ta on, tõesti on imelised. Ma pilti ei pane, sest see oleks liig, niigi olen iseenda kohta haruldaselt emotsionaalne.

Dylan on minust isegi klipi teinud, kes pole veel näinud, võib vaadata:

Advertisements

4 kommentaari

 1. Kunagi oli kultuursuse mõõdukiviks, kui oskasid igale seisukohale Piiblist (või Koraanist või Konfuutsjuselt) asjakohase lõigu lisada. Nüüd on selleks Dylan Moran või 9gag. Oh aegu…

 2. Huumor küll, aga ma hakkasin mõtlema, et sa oled viimaste aastate jooksul mul ainuke sõber olnud Rents.

  • Nii ma päästangi inimkonda, üks inimene korraga.

   • Olin tõesti kibestunud inimene paar aastat tagasi. See on nii. Kui läheb halvasti, süüdistavad kõik kõiki, kui läheb hästi – keegi ei kõssagi.

    Ma tahaks ikka enne lõppu ära öelda, et sa Rents oled tase. Oled mulle palju andnud. Ja paljudele teistele, kes ei kommenteeri aga istuvad “pöidlad peos”. Ma tean, et statistika valetab. Aga tuleb vaadata sisu järgi. Sinu blogis läheb alati “kismaks”. See on märk et blogi on elus. Et teemad on tõelised.

    Tead ju küll – surnud koera ei lööda jalaga! Rentsi blogi ruulib!


Comments RSS TrackBack Identifier URI

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 • Kategooriad