antropoloogia · art · look what they`ve done

Näituuuus!

Nii, kolmapäeval oli lõpuks meie näituse pidulik avamine. Ma olin veel eilegi täiesti sooda, sest näituse avamisele eelnes mul kõigi kohustuste tõttu üks uneta ööpäev ja järgnes seetõttu 15 tundi und. Aga ma ei valeta, kui ma ütlen, et näitus on nii äge, kui üldse olla saab. Ma teadsin küll, et Annika* on hea fotograaf, aga meie kujundaja Katri Haarde oli sellist tööd teinud, et tekstid ja fotod tõesti lausa tungivad esile ja jäävad ilmselt öösiti unenägudes ka kummitama. Ma tean küll seda juttu koerast ja koera sabast, aga no nii ilus saba on ju ometigi!

Nii et kui mõtlete, kuidas laupäeva veeta, siis tehke perepäev ja minge muuseumisse (laupäeviti on kolmeni lahti) – terve maja perepilet on kolm eurot, ainult galerii täispilet (ühele inimesele) on üks euro. Ma mõtlesin, et näen und, kui seda hinnakirja vaatasin.

* jätkuvalt Annika Haas. Selle sama pildi siin postituses tegi ka tema.

14 kommentaari “Näituuuus!

 1. Laisk, nagu ma olen, uurin, et kuhu näitus veel rändama läheb? Valga pole küll üle mõistuse kaugel, aga äkki tuleb veidi lähemale ka.

  1. Täpne graafik pole veel paigas, aga ma usun, et Eesti suuremad linnad (Tartu, Tallinn, Narva) käib see kindlasti läbi. Ausalt öeldes käib juba ka jutt sellest, et võiks selle ka Riiga saata. 😛

 2. Kordan ennast ja teatan, et palju õnne, oled teinud huvitava ja suure töö. Lähen kindlasti vaatama, sest erinevate kultuuride sisemust on kyll huvitav vaadata… paraku on see turvalisem nii meile kui neile vahendaja kaudu.

 3. Just kuulsin sind Kuku raadios sellest näitusest rääkimas.
  Sa ei reklaaminudki seda saadet?
  Nojah, enamus sinu lugejaid ilmselt Kukut ei kuula.

   1. Täitsa tore. muidugi kuulasin huviga, sest mul oli ju eelinfot.
    Rääkisite loomulikult ja kenasti.
    Ehk lähen isegi näitusele, kui see Tallinnasse tuleb.

   2. Kuulasin, kõik oli väga hea, aga nii palju norin, et vahel liiga kiirustad, et pikajuhtmelistele isikutel (mina) võib raske infot omandada. Ma ei tea, kas tegid seda eetri aja pärast (kuna Sinu ettekannet olen kuulanud, siis noh olin varem kursis), aga kohati liiga kiire info edastamine.

    1. Tra, te kõik guugeldate mind v? Nagu stalkerid.

     Aga mulle endale tundus, et mul on selline vinguv hääl. 😀 Et erootikaliinile vist tööle ei saaks.

    2. Ma kirjutasin ammu kommi, et kuulasin Sinu ettekannet 😉

     Muidugi, kuna Sul on suhteliselt eriline nimi, siis tuli ka välja, et oled väga vägivaldne 🙂

     Vinguvat häält ei oska kommenteerida, aga minu arust see hääl käras väga hästi 😛 Aga jah, ETV diktoriks saad vaid juhul, kui Kuku raadio kuulajale (pensionäridega seoses: olen kuulanud vahel vox populit) suudad aeglasemalt mõtet edastada.

    3. Kõiki peabki ju googledama:) Ma arvan, et Sind on ikka päris palju guugeldatud. Üpris naljakas oli näha statse pärast oma blogi kinni panekut, millele jätsin akna. Suhteliselt kindel olin, et Sa oled puhverdanud, kuna miski seda näitas. Mul õnneks nii rahvusvaheline (Eestipärane) nimi, et googlega/skype ei jõua kuhugi:)

     Pläralõug? Sina? Ei, kindlasti mitte. Lihtsalt Sa olid Kukus ega võib-olla ei arvestanud aeglaste inimestega, hoolimata, et Tartus ja Lõunas on neid teil hulgi:)

     Ma olen kokku puutunud väga kiiresti rääkivate inimestega. Ma usun, et on peale minu teisigi, kes alati seedivad asja. Kui teed esitlust/ettekannet, siis natuke tempot alla (puhka:) ). Muidu olid väga-väga tubli!

    4. Ma ei viitsi tavaliselt omal algatusel kedagi guugeldada (mõne seksika erandiga), kui keegi ise oma lingi jätab, siis vaatan.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.