Vaata, naine

Tänane postitus on pühendatud Väga Naisele. Mul nimelt on uus crush (calm your tits, tal on viis last), ameeriklane nimega Freddie Lee. Ta on selle koolkonna mees, et lihased on töövahendiks, mitte eesmärgiks, eesmärgiks on miski muu ja lihaseid tekitatakse siis vastavalt sellele muule (tema puhul on eesmärgiks kung fu, aga ta räägib ka tantsimisest, ronimisest jms). Igatahes päris huvitavaid harjutusi teeb, näitan kohe videot, loodan, et Väga Naine hakkab ka varsti ainult selliseid kätekõverdusi tegema. Mina ise teen temaga neil päevadel, mil muud trenni pole, hommikuvõimlemise asemel sellist kerget üldist venitust (ja venitan vahel sellega jalgu).

Ütleme nii, et mind motiveerib küll, mulle meeldivad ilusate tätoveeringutega mehed. Kui ta filosoofilisi videosid vaadata, siis muudkui heietab küll (kuigi point on õige, ehk ta on lihtsalt harjunud ameeriklastele kõike neli korda üle kordama), aga eks ma võiksin siis ju noogutada ja naeratada.

Advertisements

6 kommentaari

 1. olin omast arust oma hommikuvõimlemise just lõpetanud, aga muidugi oli vaja nüüd minna ja veel 5 seeriat imesid teha, eriti seda 2-ja-pool-minutit plankimist, mida teen tavaliselt siis, kui muud eriti mahti teha pole (nt sarnastel hommikutel, kui sa teed “lihtsaid venitusi”, mis tunduvad ka krdi huvitavad).
  Selgus, et seda jõuab teha ka trenni lõpus. Olen rahul, kuigi jalad õhus kätekõverdusi veel rutiini ei mahu =/

 2. Kui ma veel noor sale ja pikka kasvu olin, siis ma tegin selle rulliga kõhulihaseharjutusi niimoodi. (Endale tundub ka uskumatu…)

 3. Ja natuke sarnaseid vigureid teeb see naine ka – http://www.youtube.com/watch?v=BV9MzS5ikBk&feature=related
  Teinekord teeb ta neid nt hirmkõrgetel kontsadel.

 4. Räägin mina Rentsile, et see tattoo selja peal on kole, sest draakonid on koledad, aga tema vaidleb vastu, et sellele mehele ju sobib, kui ta kung fu´d teeb. No minu arust ei muutu tõstjate trikood seksikaks ega ilusaks sellest, et see on nende ametitiietus. Ega mupomehikeste rüüd. Ega vangide kätele tätoveeritud Jurad, Lenad, ankrud ja pepusid võdistavad sex trade workerid… 😀

  Jah, lootusetu crush ilmselt! Ta andestaks talle isegi komplekti dressipüksid, kingad ja tuuduline sall… 😛

  • A ja e vahetamise puudest on saanud r ja t vahetamise puue…

  • Mis dressipükstel, kingadel ja ruudulisel sallil viga on?

   Nii ilus selg, nagu päris… Need tüübid, kes lihast reljeefi ajavad, need on ju lihtsalt edevad mehed. Mulle meeldivad päris mehed.


Comments RSS TrackBack Identifier URI

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

 • Rubriigid