sport

Vaata, naine

Tänane postitus on pühendatud Väga Naisele. Mul nimelt on uus crush (calm your tits, tal on viis last), ameeriklane nimega Freddie Lee. Ta on selle koolkonna mees, et lihased on töövahendiks, mitte eesmärgiks, eesmärgiks on miski muu ja lihaseid tekitatakse siis vastavalt sellele muule (tema puhul on eesmärgiks kung fu, aga ta räägib ka tantsimisest, ronimisest jms). Igatahes päris huvitavaid harjutusi teeb, näitan kohe videot, loodan, et Väga Naine hakkab ka varsti ainult selliseid kätekõverdusi tegema. Mina ise teen temaga neil päevadel, mil muud trenni pole, hommikuvõimlemise asemel sellist kerget üldist venitust (ja venitan vahel sellega jalgu).

Ütleme nii, et mind motiveerib küll, mulle meeldivad ilusate tätoveeringutega mehed. Kui ta filosoofilisi videosid vaadata, siis muudkui heietab küll (kuigi point on õige, ehk ta on lihtsalt harjunud ameeriklastele kõike neli korda üle kordama), aga eks ma võiksin siis ju noogutada ja naeratada.

6 kommentaari “Vaata, naine

 1. olin omast arust oma hommikuvõimlemise just lõpetanud, aga muidugi oli vaja nüüd minna ja veel 5 seeriat imesid teha, eriti seda 2-ja-pool-minutit plankimist, mida teen tavaliselt siis, kui muud eriti mahti teha pole (nt sarnastel hommikutel, kui sa teed “lihtsaid venitusi”, mis tunduvad ka krdi huvitavad).
  Selgus, et seda jõuab teha ka trenni lõpus. Olen rahul, kuigi jalad õhus kätekõverdusi veel rutiini ei mahu =/

 2. Räägin mina Rentsile, et see tattoo selja peal on kole, sest draakonid on koledad, aga tema vaidleb vastu, et sellele mehele ju sobib, kui ta kung fu´d teeb. No minu arust ei muutu tõstjate trikood seksikaks ega ilusaks sellest, et see on nende ametitiietus. Ega mupomehikeste rüüd. Ega vangide kätele tätoveeritud Jurad, Lenad, ankrud ja pepusid võdistavad sex trade workerid… 😀

  Jah, lootusetu crush ilmselt! Ta andestaks talle isegi komplekti dressipüksid, kingad ja tuuduline sall… 😛

  1. Mis dressipükstel, kingadel ja ruudulisel sallil viga on?

   Nii ilus selg, nagu päris… Need tüübid, kes lihast reljeefi ajavad, need on ju lihtsalt edevad mehed. Mulle meeldivad päris mehed.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.