anna kannatust

Rentsi suhte- ja spordiblogi

Nagu meie viimast terve mõistuse kantsi hiljuti Facebookis tituleeriti. Aga tõsi ta on, et suhted on viimasel ajal kirevad. Mul on mõned põhimõtted. Teate küll, kus ma töötan. Minu loogika ütleb, et üks mõistlik hunt töö juures ei murra, sest no kellele seda jama vaja. Aga ma töötan välismaalastega ja klassifitseerun neist enamiku jaoks lahtrisse “piisavalt blond ja piisavalt sõbralik” nii et ütleme nii, et tähelepanupuuduse üle kurta ei saa (kuigi julgen küüniliselt arvata, et suurem osa neist ei unista mu käe hoidmisest, vaid need unenäod on pigem sellised, millega käed teki peal ei magata). Ma ei tee muidugi saladust ka sellest, et siinsete elanikega ma ometigi kohtama ei läheks (väljastpoolt maja olen ikka mõnega käinud), aga ega see muidugi ei takista neid üritamast – eriti kui vahel harva minuga juhuslikult samal ajal baari satutakse.

Igatahes. Eile öösel veetis üks NELI tundi, rääkides mulle sellest, et ma olen küll ilmselgelt dominantne (ise oled, kõik, kes mind tunnevad, teavad, et ma olen äärmiselt tagasihoidlik tütarlaps), aga tal pole selle vastu midagi, ta suisa armastab väljakutseid, nii et tuleb ainult kohtumiseks sobiv päev valida. Minu töökohateemaliste protestide peale leidis ta, et need ei puutu üldse asjasse – sest ega me ju ometi TÖÖ JUURES seksima ei hakkaks! (Mis mõttes? Alles käis jutt ainult väljaminekust ju? Kuidas me juba sinna jõudsime?) “No ja mis mõttes lähed hoopis teise poisiga välja? Ühel hetkel sul ikka temaga metsa läheb, siis oled sa pettunud ja ongi vaja, et keegi lohutaks!” Kõige lõpuks käidi lauale ka rassikaart:”Võin kihla vedada, et minu värvi sa veel proovinud pole, ja luban, et kui proovid, siis teisi peale minu enam ei taha.” Meelitav, indeedei oskagi nagu kohe midagi kosta nii hea pakkumise peale. Eeldusel, et me jätame kõrvale selle, et ma olen kokku umbes pool aastat Pariisis veetnud – ja kui prantsuse poisid ise eriti kenad ei ole, siis ilusate mustanahaliste osas on see täielik Rootsi laud, kui huvi on, siis võta aga. Ja ei oleks seda muret, et ma sama tüüpi veel hiljem töö juures nägema pean, kui nädala pärast selgub, et igavene armastus osutus taas kord tavaliseks kepiks. Neli tundi ütlesin ei, siis loobusin ja ütlesin, et ma mõtlen selle peale. Sellega jäi ta vist enamvähem rahule, blond on sama hästi kui kotis juba ju. Õigus oli mu isal, kui ta kunagi ütles, et naiste sebimiseks on ainult järjekindlust vaja. Oh elu elukest.

Ja et spordiosa täiesti puutumata ei jääks (kuigi selline flirt on juba iseenesest paras sport), küsin ka siin Naise blogis kõlanud küsimuse:

See üks lõuatõmme – see oleks päris lahe tegelikult.
Aga ma ei tea, kuidas treenida end tegema midagi, mida ma üldse ei suuda. Ettekujutus, kuidas 25 kätekõverduse pealt 50-ni jõuda, oli mul olemas. Kuidas teha ära üks lõuatõmme, kui ma suudan end praegu vaid 4-6 cm rippudes kergitada käte abil, seda ma paraku ei tea.

Ehk siis lühemalt – kuidas treenida lihast, mis tundub olematu olevat?

Foto on Little Shao autoportree. Ta teeb palju ägedaid asju, üldiselt tantsijaid pildistades (kes tahab näha, kuidas baleriin kükitab? aga naerab?), aga see pilt meeldib mulle selle pärast, millise pilguga ta oma naist vaatab. Sellise pilgu nimel võiks tappa, kui see õigelt mehelt tuleks.

15 kommentaari “Rentsi suhte- ja spordiblogi

 1. Olles spordispetsialist – lõuatõmmet harjutatakse allalaskmisega. St võtab sellise kangi, kuhu sa saad kuidagi üles ronida, nii et lõug juba üle on, ja siis proovid ennast aeglaselt langetada. Edevamad variandid sisaldavad ka mingeid kummilinte (?), mis ülesvinnamist hõlbustavad.

  1. Hmm, äge, proovin ise ka rannas turnida siis. Tore asi ikka see blogi, igasugu spetsialistid tuuakse nagu naksti koju kätte. Aitäh.

   Nüüd võiks mõni suhtespetsialist (Villu Parvet, uu!) ka nõu andma tulla.

 2. Õpetlik lugemine, aitäh. Huvitav, kas vastupidi ka toimib? St kui neiu kellelegi 4h ajupesu teeb, siis hakkab ka kõvim kivi vaikselt sulama ja susisema? Mine proovi, ootame aruannet!

   1. Praegu ütled, jah, nii… aga kõigest nelja tunni järel olid juba nõus mõtlema – mis veel kaheksa või kaheteist tunni järel juhtuda võib…

    Ja nii kaotatakse need linalakad võõramaa meestele… Enam pole kuldtärnegi vaja, niikaugele oleme jõudnud…

 3. Ma ei mõelnd, et sa peaks SELLE kutiga välja minema. Vaid, et sa võtad miski muu meeldiva, aga tõrksa ja kättesaamatuna tunduva meesterahva (mistahes rassist ja omadustega). Ajad ta neljaks tunniks lõksu. Ajad mesijuttu. Ja siis annad teada, kaugele jõudsid.

  1. Kui mees NELJA TUNNI jooksul ei ole põgenenud, siis on ilmselge, et naine saab temaga teha mida iganes… NII viisakat meest ei saa olemas olla, kes nelja tunni jooksul minema ei hiili või otse ei ütle, et, kuule, ma pole saadaval ja pealegi on sul nina viltu ja üleüldse meeldivad mulle kõvarad ja karvased jalad. 🙂 Ok, kui mehel ei ole mingeid erihuvisid nagu töösuhted naise abikaasaga või kalduvus pushida oma enesehinnangut pidevalt naistega jaurates ja sellele tasandile pidama jäädes. 😀

   Neli tundi moosida on ikka tase. Maru tahtmine või maru igavus pidi tüübil olema. 😀

   1. A kui on olukord, et mees TAHAB ära hiilida, aga EI SAA, sest on valves vms 🙂

    Presidendi lossi valvavad poisid oleks hea praktika-variant.

    1. Need ei tohi ju vastu rääkida. Meil on töö juures üks meesadminn ka, see oleks hea variant, aga temaga on see jama, et tal on pidevalt naine kaasas.

    2. Eks naine on Rentsi pärast mures – ei saa lasta ju oma meest tolle kolleegil ära võrgutada… Äkki on pehmom mees ka, et ei pea isegi nelja tundi moosima…

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.