anna kannatust

Iga kord,

kui ma selles külmas ja tuulises urkas käin, olen ma hiljem haige. No kellele seda jama vaja on. Kuigi tuleb tunnistada, et Edgar on linna eest kenasti hoolt kandnud, kurta ei oska muud, kui seda, et igasugu terroristiõppuste jaoks pole reede küll parim päev.

Aga see-eest sain ma oma silmaga näha, et ei, Mallu lapsest ikka enam presidenti ei kasva, ja ühte teist titte tutiplutitada. Ahjaa, nende emad olid ka seal, aga see ilmselgelt pole enam oluline, mis mul neist empsidest ikka.

39 kommentaari “Iga kord,

 1. Terrori õppused pole vast pidevalt norskava Edgari teema? Kuhu sattusid? Lasnamäele sattudes oleksid näinud seda, kuhu Talinn on arenenud 🙂 Ja see on kummaline, et Jõhvi ja Kohtla-Järve on Tartust juba ajast ees ühistranspordis…

    1. Sattusid või ei sattunud lõpuks siis? Õnneks Sa nii tugev tüdruk või nagu mõni nõuab, naine, et oleks õieka elanikku tulnuks mul ju plaasterdama hakata, kui Sina “majas” olnuks 🙂

    1. Seda ka, et ma olen aru saanud, et sa oled täiskasvanud mees, Jah, ei? Mis fiksatsioon sul mingi 22-aastase (või oli ta 24 või kurat ma tean) blogijaga on?

    2. Tundub, et Mad Max valetab kui väidab, et tal lapsi ei ole. Siinse põhjal oletaks tal tiinekast poega.

    3. Aaaaaaa, sellest siis need “küll see Merje on viimasel ajal lolli juttu ajama hakanud” kommentaarid siin-seal. Käib rohkem korvi saamise juurde, a mis ma ka tean.
     Ja Ray pole naine minu mäletamist mööda. Ema teda ka vist ei armastanud eriti.

    4. Kommentaator e., jah, siin diagnoosis igaseid asju mul. Kohe näha, et professionaal, kõik muud diagnoosijuhendid võib ära visata, e. käest tuleb küsida lihtsalt.

     Aga sa, Abfab, oled lihtsalt kade nagunii Merje pihta, selles nagunii ongi asi 😛

    5. Ei rahulda jah. Kui sa pead vajalikuks Rentsi blogisse postitada kommentaari mingi asja kohta, mida keegi Merje Flirticus kirjutas (…), sest tema blogis seda ei avaldatud, siis sul vist oleks vaja maha istuda ja veidi jalga puhata. Samas hei, võib-olla ma olen ainus, kellele see imelik tundub.

    6. Lohutan, Sa kindlasti pole ainuke :). Aga mida merje flirticus kirjutas või kirjutanud – ei oska kommenteerida, kuna ei tea sellest mitte midagi.

    7. Rents, aga tee ise üks flirticu-postitus lootuses, et merje blogi sabas kommitakse seda ja tõde tuleb selle käigus päevavalgele?

 2. Tegelt on Talinas talviti püsivalt keskeltläbi paar kraadi soojem (ja ilasem) ilm, kui Tartus, tuule võtan omaks. Suvel muidugi vastupidi. Edgar lubas, et meil siin lund ka ei saja ja.

  Jee, räägime ilmast.

  1. Sa ronisid muidugi eriti õigel ajal ja eriti õige tuulega sinna ka. Eelmisel nädalavahetusel oli küll libe ja ligane, aga täitsa ok. Ja teine viga oli mitte Vana Tallinna põuetaskus kanda ja rüübata. Või pipraviina, aga seda ma ei usu, et sa seda suudaksid manustada. 😉

    1. Roland, kas sa ei saa aru, kui väiklane sa oled, või niisama saad aru ja arvad, et see on normaalne?
     Vasta lihtsalt a) või b), mingit mõttetut mulli pole vaja ajada.

    2. Minu arust, kui on minu kohta väärinformatsiooni lahti lastud, siis äkki ma oleksin pidanud saama võimaluse sellele vastata. Pidin hinge kinni joostes jooksma ID-kaardini, et lükata ümber mõte, et olen aastaid koomas olnud või et mu sünnitunnistust on võltsitud…Väiklane või suuremeelne…Kellele ema, kellele tütar või, kuidas see vanasõna oligi?

    3. Kas hinge kinni pidades on muidu raske joosta?

     Ja ma ei leia, et sina siin see suuremeelne inimene oled. Aga see on mõttetu vestlus. Sinusugused inimesed ja minusugused inimesed lihtsalt ei sobi mitte ühestki otsast.

    4. Ei ole, kui vähemalt harrastusujuja kopsumaht on vast 🙂

     Merjega seoses ilmselt polegi väga suuremeelne olnud, aga et ma mingit laimuosaliseks saan tingituna sellest, et talle ausust nina alla hõõrusin, ma ei osanud aimatagi. Kunagi olin temaga seoses väga suuremeelne seoses tema ekspeikaga, aga jah, pole mõtet seda teemat ajada. “Minusugused ja sinusugused” on ikka ülimalt nõme liialdus. Ma olen tohutult inimestesse suhtunud eelarvamusega. Olen teinud valesid järeldusi inimestest korduvalt, aga kui paljud pole?

    5. Kus sind laimatud on?
     Ainus, mida mina näen, on täiskasvanud mees, kes peab kahes blogis vajalikuks mainida, KUI nõme ikka Merje viimasel ajal on ja kuidas ta Flirticus valetab plaplapla. Kui küsida, mis su käitumise taga on, saab hämamist (“ma olen meeletult armunud”), niisama jutu kõrvale juhtimist ja lõpuks ka vana head parim-kaitse-on-rünnak strateegiat (“mind on laimatud ja ma olen isegi suuremeelne olnud, pluss sa oled nõme üldistaja”.)

     Kus ma eksisin sel korral?

    6. Ma vaatan, et sul on minuga seoses parajalt suur trots, et nüüd nii põhjalikult soovid infot, kui enne pidin a või b ainult võtma vastuse variantideks.

     Lase Rentsil saata Merje kommentaar ja äkki küsid Rentsilt minu e-maili aadressi ja ma vastan. Minu võimalik eesmärk on tõesti, kui nõme ja valelik on Merje. Siin on beebiblogid läbi käinud. Nende laste iidoliks (kuna temast ei saa kunagi midagi muud, kui blogija)? Andke minna. Mina asun koguma raha, et neid asutusi kuidagigi toetada. Vähemalt tasakaal on paigas. Ehk kuhu persse see tasakaal on sattunud?

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.