anna kannatust · faith

päkapikukesekene

Rõõmustage koos minuga, sest tegin eile ära oma selle semestri ainsa PÄRIS eksami. Vähemalt väikesed asjad edenevad, siis on kohe tunne, nagu midagi toimuks. Ahjaa, trennis sain pühapäeval peaga näkku. Ja ma veel naersin, kui üks sõber ütles mulle hiljuti, et ronimine on ju ekstreemsport. Muidu ei toimu mu elus mitte midagi põnevat, nagu võikski oodata inimeselt, kes terve oma aja kodus arvutiga veedab.

Ja kuna ma olen end täiesti vaeseks elanud, nagu see vahel märkamatult juhtub, olen ma valmis olema suur sõber igaühega, kes mulle jõuludeks “Matemaatika õhtuõpiku” kingib, et ka minusugune saaks õhtuõhtukooli minna. Pretty please?

16 kommentaari “päkapikukesekene

  1. Matemaatika on nii lihtne ja tean seda, kuna mul ei ole ühe käe näppe ehk ei suutnud kunagi aru saada, miks inimesed kasutavad oma näppe matemaatikas 1. klassis…Ülim jaburus.

 1. Ma ei saa tõsiselt aru, mis inimestel viga on. 🙂 Raamatupoodide telefonid on punased selle nõutamisest. Vanasti jooksid pensionärid raamatukogud pikali, kui midagi televiiseris näidati, nüüd noored ka puhta hulluks läinud – pühade a’al matemaatikat tahavad õppida.

  1. Asi on lihtsalt selles, et meil on palju inimesi, kes hindavad matemaatikat kõrgelt ja TAHAVAD sellest aru saada, aga kellel see miskipärast koolis ei õnnestunud.

    1. No alguses mõtlesin, et ta mõnitab oma blogiedetabelite konkurenti ehk kes saadab ta vaikselt pensile, aga noh Rents pole ju selline 🙂

     Turunduse poolepealt ei hakka sõna võtma, liiga lähedane teema.

   1. Mul nt õnnestus koolis matemaatika hiilgavalt, aga nüüdseks on kõik meelest läinud. Hea, kui eri distsipliinide nimesid suudan meenutada. Nii et vabalt võiks õpiku ligi võtta.

    1. Ja protsenti võiks ka osata võtta – ristkorrutis on üks väheseid asju, mis koolist meelde on jäänud ja siiani aktiivses kasutuses.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.