päkapikukesekene

Rõõmustage koos minuga, sest tegin eile ära oma selle semestri ainsa PÄRIS eksami. Vähemalt väikesed asjad edenevad, siis on kohe tunne, nagu midagi toimuks. Ahjaa, trennis sain pühapäeval peaga näkku. Ja ma veel naersin, kui üks sõber ütles mulle hiljuti, et ronimine on ju ekstreemsport. Muidu ei toimu mu elus mitte midagi põnevat, nagu võikski oodata inimeselt, kes terve oma aja kodus arvutiga veedab.

Ja kuna ma olen end täiesti vaeseks elanud, nagu see vahel märkamatult juhtub, olen ma valmis olema suur sõber igaühega, kes mulle jõuludeks “Matemaatika õhtuõpiku” kingib, et ka minusugune saaks õhtuõhtukooli minna. Pretty please?

Advertisements

16 kommentaari

 1. Ma nõudsin kah mehelt seda jõulukingiks, noh et äkki saab ükskord ka minust inimene aga paistab, et see raamat on juba läbi müüdud.

  • Täna tulevad uued raamatud poodidesse, ütleb siseinfo.

  • Matemaatika on nii lihtne ja tean seda, kuna mul ei ole ühe käe näppe ehk ei suutnud kunagi aru saada, miks inimesed kasutavad oma näppe matemaatikas 1. klassis…Ülim jaburus.

 2. Ai kui hea raamat! Kaane järgi vähemalt.

 3. Mingit siseinfot pole, sest isegi AK rääkis, millal uus trükk tuleb ja et kevadel ehk märtsis on raamat tasuta netis.

  • Võta jah mind tõsiselt. 😀 Aga ma kuulsin seda, et uus trükk tuleb kolmapäeval, teisipäeval Tartu raamatuesitluse järelpeol.

 4. Ma ei saa tõsiselt aru, mis inimestel viga on. 🙂 Raamatupoodide telefonid on punased selle nõutamisest. Vanasti jooksid pensionärid raamatukogud pikali, kui midagi televiiseris näidati, nüüd noored ka puhta hulluks läinud – pühade a’al matemaatikat tahavad õppida.

  • Asi on lihtsalt selles, et meil on palju inimesi, kes hindavad matemaatikat kõrgelt ja TAHAVAD sellest aru saada, aga kellel see miskipärast koolis ei õnnestunud.

   • Sul ei õnnestunud või?

   • Ma ikka ei usu seda, see on pigem hea turunduse värk. 🙂

    • Noh, mina isiklikult ostan teisigi matemaatikaraamatuid vahel koju, nii et see on hinnatud lisa. 😀

    • No alguses mõtlesin, et ta mõnitab oma blogiedetabelite konkurenti ehk kes saadab ta vaikselt pensile, aga noh Rents pole ju selline 🙂

     Turunduse poolepealt ei hakka sõna võtma, liiga lähedane teema.

   • Mul nt õnnestus koolis matemaatika hiilgavalt, aga nüüdseks on kõik meelest läinud. Hea, kui eri distsipliinide nimesid suudan meenutada. Nii et vabalt võiks õpiku ligi võtta.

    • Kui ruudu pindala valemit tead ja omad mõõdulinti – pole probleemi 🙂

    • Ja protsenti võiks ka osata võtta – ristkorrutis on üks väheseid asju, mis koolist meelde on jäänud ja siiani aktiivses kasutuses.


Comments RSS TrackBack Identifier URI

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

 • Kategooriad