anna kannatust

ohoh

Ma avastasin alles praegu, et meil on tegelikult üks üsna huvitav meesoost dieediblogija/tervisliku elustiiliblogija ka.

Ja kuna ma sain kõik ained tehtud, vaatasin vastutasuks lõpuks Doctor Who sünnipäevaosa ära. Ootasin sellist huinamuinatamist, aga tegelikult mulle täiega meeldis. Elus olen ka. Kui veel midagi on, siis see pole meeles.

Ahjaa, orhideed lähevad talveks talvekorterisse, sest mulle tundub, et neile ei meeldi selline temperatuuri kõikumine, nagu mul siin on.

4 kommentaari “ohoh

  1. Esimese 1 min lugemise järel usun, et see on minu enda blogi. S.t. inimene kirjutab seda, mida ma enda kohta kirjutaks, kui ma blogiks.

    1. mina jällegi enne lingi klikkimist mõtlesin “raudselt on Kauril mingi salablogi, mille Rents on nüüd üles leidnud” 🙂

      1. Ennäe, kes kommib! – aga mis sa ise teed, ahh? Isegi koera ajal lae sissekukkumist ei kajastanud!!! Jäta laiskelmine ja asu kirjutama, lugejad nõuavad!

  2. Täiesti OT, aga minu parema käsivarre mingid lihased – no tglt see, mis on pealisküljel ja pikk, musculus extensor digitorum? – on käivitumatu güroskoobiga palliga n—ssimisest ka valusad. 😀 Kas ma peaksin mingit trenni äkki tegema? Klaverit mängima?

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.