sport

No miks nad küll orjanduse keelustasid?

Kui nad poleks seda teinud, poleks ma elu sees palunud vanematel endale joogatrenni kinkida. Oleksin hoopis tellinud jõuludeks ühe neist (mitte esimese, aga muidu pole ma valiv):

11 kommentaari “No miks nad küll orjanduse keelustasid?

 1. Ma nüüd mõtlen, et kas neist oleks kasu massaazi tegemisel, sest jõuaksid kaua teha või ma nutaks, sest valus oleks…

  1. Eks nad ikka ka oskavad vajadusel kenasti ka mängida. Ma kardan pigem seda, et minu mõõdus tütarlaps ei jaksaks sellist vägisi kinni hoida, peaks mingi kavalama nipi välja mõtlema.

   1. … väga peenikesel ja hapral köiel käib see nn naljatants ..

    siinkohal ka kysimus – ja enne selle kontekst – ma kommenteerin üliharva ega ole ka Eesti blogimaastikul käibelolevate (ilmselt ‘s6nadetagi peaks selge olema’) tavadega kursis; niisiis, kui tohib veel pisut avalikku (internet)/isiklikku (Rentsi blogi) ruumi kysimusega täita – kust läheb piir? kurjuse ja nalja piir? ja nende kombinatsiooni piir?

    Tervitades,

    1. Ma arvan, et iga inimese jaoks on see piir subjektiivne ja inimesed üritavad üldiselt aega veeta seal, kus teiste inimeste huumorimeel nende omaga kokku langeb.

 2. Et “iga inimese jaoks on see piir subjektiivne ja inimesed üritavad üldiselt aega veeta seal, kus teiste inimeste huumorimeel nende omaga kokku langeb”?

  Tänan vastamast (v6 siis vastama vaevumast).

  Yldiselt inimesed t6esti nii teevad, et ei sekku v66rastesse asjadesse ega huumorimeeltesse, sinnamaani, kuni ikka väga ebamugav ei hakka (nii et lausa kommentaari kirjavigadeta kirjutada ei saa, seega siis désolée, 33ème degré, v6i siis 33. “degré”).

  Siiski, enne kui ukse kinni panen ja sissetungimise pärast vabandan ‘st … eriti ei vabanda) – kuidagi ootamatult poliitiliselt korrektne on see vastus. Seet6ttu tâiendab paraku vaid vâljaviskaja rolli, mida teine lausepool niigi suurepäraselt kannab. Aga selles peituva t6sise t6etera eest – aitäh !

  1. 😀 Minu poolest loe terviseks nii palju, kui süda ihkab, lihtsalt ütlen ära, et palju on loota, et autor kellegi hinnangute pärast oma stiili või huumorimeelt muutma hakkab. Hämmastavalt paljud seda siiski eeldavad, ikka satub vahel mõni selline.

   1. Ma ei kuulu nende kerg-kaallaste hulka, kes end kellegi hinnangutest k6igutada lasevad ega eelda seda päris kindlasti ka teiste puhul. Huumorimeelest rääkimata.

    Süda ihkab nüüd aga jäädavalt sellest virtuaalkodukesest kaduda. Seda enam, et teatud huumorisoone ilmingud minu tervist (tänan selle peale muidugi m6tlemast) ei turguta. Pigem vastupidi. Veelkord, oli siis vaja sisse astuda, ja veel hullem, s6na v6tta …

    Niisiis elagu Voltaire! … kuigi järgnevad s6nad vaid väidetavalt talle kuuluvad : “Je ne suis pas d’accord avec ce que vous dites, mais je me battrai jusqu’à la mort pour que vous ayez le droit de le dire”.

    Tal nüüd p6hjust üdini 6nnelik olla.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.