faith

Hakkan lesbiks, vol 2

Kuna mina tühja juttu iial ei tee ja homopropaganda on mulle ilmselgelt mõjunud (mu lähedane sõber on gei ja teatavasti on see nakkushaigus), olen vaikselt jätkanud ideaalse naise otsimist. Ideaalne naine on muidugi selline, kes armastaks koristada ja süüa teha ning kellega oleks normaalne õhtul koos telekat vaadata. Väljavõte Facebooki chatist:

Ray: ennemini saab sust X

Rents: Ega mul selle vastu midagi ei oleks. Jults teeb ju süüa ja puha. Kütab ahju, kui Telc kuskil litsi lööb jne.

Ray: nujah

Rents:  ma olen juba selles eas, et kaaslast tuleb mõistusega valida

ma ise olen selline sotsiaalne inimene, kaaslaseks oleks kedagi kodusemat vaja

nädala sees olen mina trennis, nädala lõpus on julia joomas

kõik on tasakaalus, koer ei pea üksi kodus olema, keegi valvab lapsi jne

Rents: Julia, kumb meist sünnitab?

Julia: ma võin sünnitada

sul lööks trennigraafiku sassi see

No kui SEE pole armastus, mis see on siis?

25 kommentaari “Hakkan lesbiks, vol 2

  1. Haha, tegelikult on see ikka naljapostitus, mehed on toredad. Isegi need, keda ma katsuda ei taha 😀 Kuigi Jultsiga oleks ilmselt tore koos elada küll, kui ma Tallinnasse koliksin, oleksin hea meelega ta korterikaaslane, saaks ehk vene keelegi selgeks.

 1. Ma olen ka vahel mõelnud, et kas siis oleks elu lihtsam, kui hakkaks hoopis lesbiks 😀 Üks naine pidavat ju teise naise hingeelu ka paremini mõistma.

  Aga ei saa ikka vist, sest mehed on need, kes mulle meeldivad. Raske on see elu ikka!

  1. Printsess, miks arvad, et elu oleks raskem, kui kellelegi meeldiks vastassugupool? Ihalus pole ju häbiväärne. Teine asi on sõprus..

   1. Tegelikult ma päris seda ei arvagi, aga on ju teada, et naised mõistavad teineteist paremini… Noh, eelkõige ma mõtlesin oma kommentaari puhul just vaimset poolt.

  1. a) Jah, ma umbes nädalaks või paariks sean kava ette, mida trennis teha saan, kui tihti käia saan ja millise partneriga millal (mul on kaks püsipartnerit, kumbki pole kahjuks pidevalt saadaval). Lisaks siis umbkaudu see, millist projekti kui kiiresti saavutada tahaks.

   b) Roland, jäta see minu blogis Merje blogist rääkimine. Kui sul on temaga mingi teema, saada meil. Siin tuleb viisakalt käituda.

   1. Rents ära käitu jobuna, ma lihtsalt küsisin Kaurilt seda, kuna Kaur Virunurm kirjutas kommentaari, mis mind häirima jäi ja Merje blogi jobude seltskonnas ei tahtnud hakata pärima…

    PS. Jobu pole solvang, seega kaeba kohtusse ja mind mõistetakse õigeks! (vastavalt tuginedes riigikohtu lahendile muidugi)

    1. Merjet kommivad enamasti mingid preilid. Kui on keegi kauri-nimeline seas, siis see olen arvatavasti tõesti mina. Kirjuta kaur@obs.ee, kui miskit häirib!

     Ütlevad, et ronijatel sünnitamisel on kergem, kuna kere- ja eriti kõhulihased. Pmst peaks efekt ka kinnise kõhu korral mõõdetav olema.

    2. Võib-olla “häirib” pole siin õige sõna, pani mõtlema, lihtsalt tahtsin küsida, millega seoses kehtib väide või mida selle väite all mõtlesid:”Iga päev jooksmas käia on tervisele halb! (Kui sa just Murakami ei ole.) Aga tapas… hmm..”.

     Mida Sa siin jooksmise all mõtled? Iga päev bussi peale jookmist või midagi muud?

    3. Ah see. Kõik allikad ütlevad, et trenni tehes tuleb ka puhata, ehk siis teha puhkepäevi ja -nädalaid ja -kuid. Suvaline trennimetoodika raamat (mistahes ala sa ka ei teeks) seletab seda. Taastumine, superkompensatsioon ja värk. Loe!

    4. Ei no, kui inimene areneb, siis trenni mõiste vast muutub? 200+ kilo kaaluva inimese jaoks võib olla probleem ühest ruumist teise liikumisel, mis on hull trenn tema jaoks. Mingis rahulikus tempos liikumine vast pole treenitud inimese jaoks trenn, hoolimata, et see teise inimese jaoks on ületamatu pingutus sel hetkel. Taastumine on samuti nii individuaalne. Jooksin neljapäeval 27 km Saadjärve jooksuks valmistutes (ma suht 51%selt stardin, kuigi olen nüüdseks tõbine). Mul ei ole lihtsalt lihasvalusid nii kohutavaid, et trenni ei saaks teha järgmine päev. 5 km ära joosta ei ole ju probleem (nii lühikesi sörke ei harrasta; 10 aastat tagasi oli probleemiks km). Kõik lihasvalud on kõige hullemad mõned tunnid pärast trenni. Trenni kui ühetaolist liikumist või liigutamist ei tasu kindlasti teha – see ei arenda ega tee paremaks.

    5. Kle, lihase füsioloogia on selline, et lihas ei taastu täielikult 24 tunniga. Kui areneda tahad, on puhkepäevi vaja. See, et lihased “ei valuta”, pole päris korrelatsioonis nende glükogeenisisalduse ja üldise tervisega. Aga noh, kui sul ei valuta, ju siis sul on õigus ja lase käia.

    6. Mida sa Roland öelda tahad? Et iga päev joosta ON okei? Või et jooksmine pole trenn? Või veel miskit muud?

     Ma vahepeal kommisin veel Merje blogi (tütarlaps läheb elus esimest korda Saaremaale), lisaks on mul enda blogi ka (kurinurm.blogspot.com) ja see kaur@obs.ee töötab ka endiselt, kirjuta!

    7. Rents, väike palve: äkki on “viimaste kommentaaride” rubriiki võimalik pikendada ? Jube tüütu on tagaotsida teemat.

     Kas jooksmine ei ole mitte “ühetaoline liigutamine”?

     Sa liigutad jalgu ühetaoliselt nii kiiresti kui ka aeglaselt joostes? Ma sügavalt kahtlen selles.

     Kle, lihase füsioloogia on selline, et lihas ei taastu täielikult 24 tunniga. Kui areneda tahad, on puhkepäevi vaja. See, et lihased “ei valuta”, pole päris korrelatsioonis nende glükogeenisisalduse ja üldise tervisega. Aga noh, kui sul ei valuta, ju siis sul on õigus ja lase käia.

     Ma ei rääkinud taastumisest või mis? Vastukaaluks küsin, kas ma võin järgmine päev bussi peale joosta või keeran kogu trenni pekki? Kui vastad, siis kopin siit samast oma varasema mõtte, mida kahjuks pole tähele pandud.


     Mida sa Roland öelda tahad? Et iga päev joosta ON okei? Või et jooksmine pole trenn? Või veel miskit muud?

     On joosta okei, kui Sa igapäev ei koorma end. Mõtlen, et nii nagu iga inimene pärast karmi trenni ärkab ja läheb tööle, nii saab joosta ka ilma, et sa trenni teeks enda jaoks, kuigi kehvemale on see üli suur pingutus ehk karm trenn.

    8. Mina rääkisin iga päev jooksutrenni tegemisest, mitte paarist jooksuliigutusest. Teema algas sellest, et Kaur ütles, et trenni tehes tuleb puhkepäevi teha, ja sina vastasid, et “taastumine on nii individuaalne”.

    9. No jooksutrenne teeme valesti niikuinii 🙂 (võrreldes proffidega). Ma mõtlen ikka, et mida pidada trenniks. Kui nt 2 korda nädalas jooksen 20+ km, kas siis rahulikult sörkides 5 km on ikka trenn järgmine päev?

  1. Oo, mulle sobib. Rents, mängime scrabblet homme ja selgitame välja, kumb meist parem lesbi on? (Aga inglise keeles palun, ma eesti keeles ei oska eriti.)

 2. Mis asi on mehe ja naise vaheline armastus? Pakun, et kooselu. Üks teeb süüa, teine parandab tehnikat. Tõlge, trenn, seks? Ärge ajage naerma. Seda kõike saab teha ka üksi.

   1. Armastada võib distantsilt ka, tegelt. Armastus aga ei pea olema ainult mehe ja naise vahel, selles osas pani dish veits mööda.
    Kui ainult üks teeb süüa ja ainult teine parandab tehnikat, siis ei ole see armastus vaid tööjaotus, tundub mulle.
    Võimalikud variandid.

  1. Dish, sa oled äärmiselt läbinägelik. Tõepoolest saab absoluutselt kõike üksi teha. Samas miskipärast tahavad paljud inimesed paljusid asju kahekesi teha. Müstiline. Keegi peaks seda lähemalt uurima.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.