death note (2006) ja minu igapäevased mured

Hakkasin täna sõbraga seda sarja uuesti vaatama. Vaatasin sügisel paar osa, aga sõber, kellega seda koos pidime tegema, oli tõbras ja vaatas üksi sarja lõpuni, nii et mul jäigi see pooleli. Point siis selles, et shinigami (surmajumal) Ryuk igavleb taevas ja otsustab lõpuks ühe märkmiku alla visata. Märkmiku point aga omakorda on selles, et kui kirjutad sinna kellegi nime ja teda samal ajal ette kujutad, sureb ta ära. Kaustikuke satub Lighti kätte, kes kujutab ette, et hakkab nüüd maailma saastast puhastama. Ryuk siis sätib end talle sappa ja hoiab tal silma peal. Oh ei, mitte selleks, et teda aidata või takistada, vaid lihtsalt selleks, et põnev oleks. Üldse on Ryuk selline tüüp, kes kasutab sõna “huvitav” täpselt nii, nagu mulle meeldib – oleks mul kujuteldav sõber, oleks see tema. Natuke tuli Ray ka meelde, sest talle meeldib hirmsasti toit ja teiste mured on tema jaoks huvitavad ainult siis, kui neis peitub koomiline element. St mida suurem on kannatus, seda suurem on automaatselt ka koomiline element. Nii et soovitan küll, vahva on.

Mis muidu? Tänase päeva parim kompliment oli selline (tudengilt):”Sa oled puhas naine. Puhta naise lõhn on väärtus omaette.” Mmm, thanks, I guess?

Lisaks. Panin ratta lukku ja läksin jõutrenni tegema. Sain nii tugevaks, et tagasi tulles murdsin oma võtme rattalukku ära. Kui ma seda nüüd pintsettidega sealt kätte ei saa, olen jamas, sest tööriistu mul ometi ei ole. Pean vist sellele abivalmis härasmehele helistama, kes hiljuti mu ratta korda tegi. 😀

P.S. Avastasin, et mul on umbes selle aasta algusest saadik nina kinni olnud. St ainult horisontaalis, niisama on kõik okei. Ei tea, kas peaks harjuma või ravima?

P.P.S- Inimesed üritavad väita mulle, et mul on lisp. Need, kes mind tunnevad – öelge nüüd, et ei ole. :S

Advertisements

8 kommentaari

 1. Element ei pea koomiline olema – lihtsalt jutuvestmise oskust peab olema. Kannatused on koomilised enamasti seepärast, et need on tavaliselt kannataja enda tekitatud ja siis see hädaldamine on naljakas.

  • Hmm, kas ma õigustatult tajun sellises lähenemis ellujäämisstrateegiat?

   • *lähenemises

   • Ma ei ole kindel, kas “strateegia” on õige sõna. Või “ellujäämis”. Aga muidu, jah…

 2. Vaata töömeeste ruumi. Seal võivad olla peenikese otsaga näpitstangid. Seal on igasuguseid tööriistu, tagumisel riiulil vasakul peamiselt, aga üle tasub vaadata kõik.

 3. mingi Death Note? no anna kannatust 🙂

 4. http://merjeaus.blogspot.com/2014/06/ma-tahan-lihtsalt-lahe-olla.html

  Mis teema on? Mis Kaur teinud on?

  Pargin Merje vaesusse tagasi?

  • Ma kirjutasin ta blokki kommentaari, et minu jaoks on okei, kui ta liialdab, valetab või ennast täiega välja mõtleb.


Comments RSS TrackBack Identifier URI

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.