faith

no pole olemas

Siin üks teine blogija kirjutas alles paari päeva eest noormehest, kes käib talle vahepeal Facebookis ütlemas, kui nõme ta ikka on. Kui võiks lihtsalt selle tropi sõbralistist kustutada, eks, ikka tahaks juttu ajada temaga ju ometi ja vahepeal ütlemas käia, et ta nõme on.

Noh, eile ütles see sama inimene (mitte blogija, vaid see arvamuseavaldaja ikka) mulle, et ma näen MONSTRÖÖSNE välja. Lisaks vähemalt viis aastat vanem ja võiksin pimedas istuda, et tudengeid oma ülemeigitusega ei ehmataks. Ülemeigitus – esmaspäeva varahommikul värvisin kõige heledama püsivärviga kulme. Ma saan aru, et esmaspäeval oli ehk tiba tugevamalt näha, aga eile oli see küll päris normaalne juba.

Kui selle peale soovitasin tal tungivalt kuskile mujale siirduda, tuli ta hiljem küsima, kas mul on mingi mure, et ma nii tundlik olen. MUL on mure. Tema käitub nagu täielik asshole ja MUL on mure, kui see mulle ei meeldi.

9 kommentaari “no pole olemas

  1. Kust. Krdi. Persest. Need. Gifid. Võetakse.

    Ja miks.

    Aga üldiselt tundub tore noormees. Ja sa ei näe vanem välja, ära karda. Võid oma hälliröövi-avantüüridega jätkata.

  2. Sel äraolnud täiskuul oli hulludele eriti ergastav mõju mu meelest. Slaavitarid ju ka hullusid ning mõned teised röökisid eetika teemal nii nagu torust tuli ja teised valasid neid kuuma teega üle, nii et üks tagasihoidlik märkus su kahetsusväärselt närbunud ( 😀 😀 jaa, sa ei näegi välja 21 nagu sa tglt oled) välimuse aadressil on suisa köki-möki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.