Uncategorized

Mis kurat Tartus toimub?

Invasioon v? Muidu kuuleb Tartus kahe nädala jooksul ehk korra vene keelt, aga viimastel päevadel sõidaks nagu rattaga Narva kesklinnas, kolmest seltskonnast kaks vatravad vene keeles. Murravad Annelinnast välja?

6 kommentaari “Mis kurat Tartus toimub?

  1. Kallis Rents, sõjatar, võta klapid peast ja kuula, Tartus on sama palju vene keelt nagu Tallinnaski. Lihtsalt venelased ei lahku, eestlased küll. Narvas, minu vanaisa sünnilinnas, saab eesti keelega hakkama, ainult käsi on lisaks vaja.Uskumatu, kui paljud Narva ettevõtjad on omal käel hakanud keelt õppima.

    1. Ma küll Narvas eesti keelega hakkama ei saanud. Ma võtsin vene keele appi, aga vbl saaks ka käte jõul ( 😛 sry, loll nali ) hakkama. Kuid nad on tõepoolest lahked ja abivalmid ja isegi siis, kui nad ei ole kaupmehed, vaid juhuslikud möödujad, kui lihtsalt eksinud ja kogemata linna serva sattunud matkaja vakzali näiteks otsib. Käekõrval viivad bussipeatusse ja otsivad vajaliku bussi ja loevad näppudel, mitmendas peatuses maha tuleb minna. Ausalt!

  2. tere! Tulin kiikama, kuidas pärdikutel läheb 🙂 Kümme väikest mahakustutatud neegrit ja keeleprobleem? Nuu ii nuu, ütleksid selle peale venelased (peenemas tõlkes “c’est la vie”, maakeeli “ah, tühja!”)

  3. Fiskultprivet minu poolt ka Rolandile ja AbFabile. Kui need toredad suudaksid end väljendada lühemalt ja ropendamata, näeksid nad välja hulga loomingulisemad. Häid mõtteid neil igatahes jagub.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.