Kuidas intelligendid naisi rebivad

Vastus – ei rebigi.

Käisin mina koolitusel. Lisaks paljudele muudele inimestele oli seal ka üks noormees, kes töötas juba selles valdkonnas ja ilmselgelt ei olnud mitte ainult kogenud, vaid ka väga taibukas. Ja olgu öeldud, et ilusate kingadega – praktilised, ilusad, aga mitte liiga edevad*. Aga mitte sellest ei tahtnud ma rääkida.

Istume me siis kohvipausil, tuleb üks daam ja hakkab talle rääkima, et talle tundub, et just selle noormehe oskusteabest võiks talle abi olla (kindlasti võikski), et vahetaks kontakte jne. Nii siis saab ja mina torkan oma tagasihoidliku huumoriga:”You dog, koolituse esimene telefoninumber tuli juba ära.”

Tema:”Ole nüüd, ega see esimene ei ole.”

Ole piisavalt teravmeelne, paista silma ja naised võistlevad ise sinu pärast.

* Mehed, kui te veel taibanud ei ole, siis naised tõesti vaatavad meeste jalatseid. Need on mulje loomisel umbes sama olulised kui ülejäänud riietus ja selle omavaheline sobivus. ERITI kui need riietusega kokku ei sobi.

Advertisements

12 kommentaari

 1. Sõltub ikka naisest ja sõltub kingadest. Ma panen küll tähele ainult eriti ägedaid või eriti lääpas või sobimatuid jalanõusid. Ka naiste puhul. Keskmine jalats on nagu keskmine riietus, et pärast tead, et alasti/paljajalu see inimene ei olnud (suvel ei pruugi tglt tähele pannagi, kui ongi paljajalu). Keskmine välimus on samamoodi, et tead, et oli inimene ja oli inimese nägu. Nojah, eks seetõttu mulle öeldaksegi “tundmatute” poolt nii tihti tere. Ma lihtsalt pole neid viitsinud meelde jätta. Ega nende kingi. /Koerte järgi tunnen küll inimesed ära./ 🙂

  • Jep. oleneb naisest. Sest põhimõtteliselt, kui ma oma meest kõigepealt vaadanud oleks (ja tema kingi), ja alles siis juttu rääkinud… me ilmselt ei oleks mitmendat aastat koos.

 2. Ma vaatan teiste kingi küll, aga meest ei oska selle järgi ometi valida. Ilmselt jalatsipimedus ongi mind korduvalt kolisevatesse ämbritesse juhtinud.
  Tegelt tanksaapad on seksikad. Aga…

  • Mees Auditooriumi Ees või siis Teadmamees mõjuks seksikalt ka paljajalu.

   • Saabastega voodisse ronimine ei mõju mudiugi seksikalt, paljajalu on edulootus kindlasti suurem. / K.k.p-s mõtleb naljale Talvesõjast naasvast soomlasest../

    • Saapad Voodi Ees on seksikad, enne voodini jõudmist tuleb saapad üle vaadata muidugi. Krt ma ei saa aru, kuidas sa aru ei saa.

    • Täpselt!

    • Gentleeman* jätab oma saapad esikusse. Kotta. Kingariiulisse. Ja ta sokid ei haise. Gentleeman on seksikas.

     * Otsi riiulist välja see https://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/raamat?3927 ja vaata, kuidas selle gentleemaniga ikka oli. Saapaid seal ei mainitud. Aga kirjapilt on õilis! (Y)

 3. Vaatasin karuporno filmi (Lufthansa lennukites “lastele” valikus). Ka seal selgus, et naisi saavad targemad, või siis kavalamad, mitte tugevamad isased.

  • Mitte tugevamad, vaid õigete jalatsitega mehed. Näiteks ronimissussidega!

   • Et siis voodisse ronimiseks mõeldud sussidega?

    • Isegi vanad roomlased said ilma ronimissussideta oma kõrgvooditesse. Küll Rents leiab ronimissussidega mehe, kes oma ronimissusse sihipäraselt ja voodiväliselt kasutab. Meil ei tasu tema võimekuses kahelda!


Comments RSS TrackBack Identifier URI

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

 • Kategooriad