Miks mind need naisterebimise õpetused närvi ajavad?

1913_524994596194537062563150779158n_1363422388

Viimastel päevadel on laineid löönud see, et ühe Julieni Austraalia viisa tühistati ja ta saadeti riigist välja. Julien nimelt on PUA ehk pick-up artist – täitsa nunnu näeb ta välja, nagu pildilt näha, ei arvakski, et selline tropp. PUAd on sellised mehed, kes rändavad ringi, seksivad erinevate naistega ja õpetavad teistelegi, kuidas seda teha. Mis iseenesest ei ole ju halb asi, lasku käia, eks ole. Miks see mulle siis nii tugevalt vastu hakkab?

Selle pärast, et PUA teooria tugineb sellele, et naine ei ole inimene. Enamus neist usub näiteks siiralt, et naine (vähemalt õige naine) ei naudi seksi, vaid on sellega vahepeal nõus – kui mees seda piisavalt osavalt sebida oskab. Selle pärast ongi vaja seda õppida. Need, kes seksiga nõus on, on automaatselt litsid, sest õigele naisele ju seks eriti ei meeldigi. Või lollid, sest langesid teie kavalate trikkide ohvriks. Abiellutakse ühel hetkel naisega, kellel pole olnud üle kolme partneri, sest abiellutakse ometi naisega, kes teab oma väärtust. Ja väärtus sõltub teatavasti otseselt koopa kulumisest*, mitte millestki muust.

Igatahes. Kui te arvate, et naise leidmiseks piisab sellest, kui näitad oma tõelist olemust ja lähtud sellest, et naised tahavad ka endasugust kaaslast leida, siis te eksite. Mkm. Saladuseks on see, et naist tuleb emotsionaalselt haavata ja tema nõrkadel kohtadel mängida, et ta tunneks vajadust teie heakskiidu nimel pingutada. Näiteks kui üsna heas vormis naine sööb salatit, saab juttu alustada lausega:”Pead dieeti, jah? See kulub sulle ära.” Kui ta sööb magustoitu, võib öelda:”Oled sa kindel, et sa seda magustoitu hiljem ei kahetse?” Selle asja nimi on negging ja kurb on see, et madala enesehinnanguga naiste peal see tõesti töötab – ja just madala enesehinnanguga naised on nende tüüpide lemmikud. Sest nagu Tina Fey “Ema palves” ütleb:”May she be Beautiful but not Damaged, for it’s the Damage that draws the creepy soccer coach’s eye, not the Beauty.”

Eesmärgiks pole mitte naist solvata, vaid teeselda, et naise arvamus pole mehele väga oluline ja ta ei pööra talle rohkem tähelepanu kui teistele, mis tähelepanuga harjunud (ja mitte just kõige taibukamatele) naistele võib mõjuda nii, et neil tekib vajadus seda tähelepanu püüdlema hakata. Taibukamad saavad muidugi üsna kähku aru, et see, et tüüp hetkel minuga/minust räägib, on iseenesest huvi märk.

Vahemärkus. Ma ei ütle, et tögada ei tohi. Minu meelest on tögamine tore ja eluterve huumori üks osa. Lihtsalt kui seda kasutatakse teadlikult selleks, et kelleltki keppi saada, on nagu natuke rõve.

Ja rõvedamaks läheb. Teine levinud nipp on valetada millegi sügavalt isikliku ja valusa kohta, et naine end avaks. Näiteks see sama Julien valetas naistele, et on linnas oma isa matustel. Ja et ta õde vägistati hiljuti. Sest nii on naisel sinust kahju, ta on valmis sinuga kohtuma, end avama ja siis saab teda panna. Neid vestlusi jagas ta uhkelt oma Facebooki lehel, et teisedki näeksid, kui lihtne on naisi sebida, kui sul ei ole mitte mingit au ega häbi. Jah, normaalsed inimesed oksendavad, aga SAJAD mehed laigivad, teevad märkmeid ja mõtlevad õhates, et tahaks ometi sama lahedad olla.

Tõsiselt. Ma sunnin oma tulevast tütart ühel heal päeval seda raamatut lugema, et ta teaks, kui palju on meie ümber värdjaid, kes teesklevad haavatavust (või kasutavad ära tema oma) ainult selleks, et saaks korra ära torgata. Sest eesmärk pühitseb abinõu, eriti kui see eesmärk on NII oluline, nagu mingi tropi vajadus üheaegselt vars tühjaks ja linnuke kirja saada.

* Siin on muidugi teatav loogikaviga, sest kui naisel on 12 üheöösuhet aastas, on aktide arv tõenäoliselt tunduvalt väiksem kui naisel, kes aasta aega ühe mehega püsisuhtes on olnud, sest püsisuhtes seksitakse üldiselt siiski natuke rohkem kui kord kuus – seega peaks aktiivset kulutamist just püsisuhtes rohkem olema. Ja isegi meie oma internetikuulsus Printess ei korja aastas 12 flingi kokku. Lihtsalt partnerite arvus ei tohiks ju ka asi olla, sest ise uhkustavad need mehed sellega, kui palju neil skoorida on õnnestunud – nii et ilmselt taandub see taas teooriale, et naistele ju ei meeldigi seks, selle pärast ongi mees väga osav iga kord, kui tal keegi ära rääkida õnnestub.

22 kommentaari

 1. Suvel puutusin ühe Kanadast pärit PUA-ga kokku. Neil on seal mingi 12-kuuline programm, ta oli teise kuu juures – ehk siis alles algaja. Väga ebakindel tüüp, kes läks sinna programmi sellepärast, et siiani olid naised ta alati kukele saatnud. Ta sõber, keda mina ka nägin, oli juba selle programmi läbinud ja selle kanada tüübi jaoks oli ta nagu jumal maa peal. Neil on seal mingi selline reegel, et madalamal tasemel PUA ei tohi mitte iial seda tüüpi õpetada, kes juba selle programmi on läbinud, sest see on autoriteedile vastu hakkamine vms.

  Ja tema jutu järgi jaguneb see PUA-de programm kaheks: mehed, kes tahavad selle programmi abil palju seksi saada – ehk siis trukivadki nii paljusid naisi, kui vähegi jaksavad… ja teised mehed, kes teevad seda eneseteostuse nimel ning seksini asi enamasti ei jõua. Kaotajad olevat aga need tüübid, kes selle 12-kuu jooksul armuvad ning programmi pooleli jätavad. PUA-deks pürgijate iidoliteks ongi kusjuures Neil Strauss, kes on selle “The Game” autor ja Mystery Man (kes kusjuures oli Neili enda õpetaja vms).

  See aastane programm ei pidavat veel kedagi profiks tegema, profid on need, kes vähemalt viis aastat sellel alal tegutsenud on.

  • Iga kord, kui keegi räägib “autoriteedile vastu hakkamisest”, tekib mul tahtmine mõni kõlava nimega diagnoos välja otsida. Autoriteet, mupepu.

  • Ma olen tundnud ühte natural born PUA-d, elades temaga mõned kuud ühes kommuunis. Omasid ta ei hammustanud. Täiesti isehakanud oli. Autoriteetideta ja õpetusteta. Loomus selline või mina ei tea. 🙂

   Ma ei oska kurta muud, kui et ta trügis mu kogu aeg voodi taha prakku (magamiskohtade püsiikaldus oli ja tudile kobiti lihtsalt saabumise järjekorras). Vbl oli see lugupidamatus naiste vastu, aga vbl lihtsalt märatsemaajavad unenäod.:D

   Seda ka võin kurta et kõik, kes ta telefoni vastu võtsid, pidid häälest aru saama, kas see neidis, kes on toru otsas, on mõni, kellega ta tahab rääkida või mõni, kellega ta ei taha. Ise ta ei tahtnud suht tihti telefoni ju võtta. 😛 Noh, ja vahel ta tahtis, et tema käitumist kaetaks ja miks me seda tegime, ise ka ei tea. Maru noored olime, ta oli meist kõikidest vanem, vist seetõttu. 😛

   Aga ta noppis üles ka ühe mu muidututtava ning ühe mu kursusekaaslase ning mõlemad olid tõesti ilusad orvukesed, .st ma ei tea, kuidas nad nii ebakindlad suutsid olla. Muidu olime alati hämmeldunud, kuidas need chickid ta orki ikkagi läksid, sest ta oli sihuke kidurapoolne ja koledate hammastega. Ok, hea jutuga oli küll ja lõbus ka, muidu täitsa tore ja sõpru hätta ei jätnud. Ainult sellest tibide küsimuses oli kiiks tal.

   • Mis tõestab taas kord, et meeste puhul EI ole välimus oluline. Kõik, kes seda väidavad, on kas puhta Quasimodod või sellise iseloomuga, et keegi kurat lihtsalt ei taha sellise iseloomuga meest.

 2. ma tunneks justkui kerget püramiidskeemi lõhna.

  • Mitte päris. Püramiid töötab, kui ressurss on alt piiratud. No kui näiteks iga naine saaks keppida täpselt ühte mees ja siis oleks ta “out”. Enne vahendite levikut pmst nii oligi. Naine rasestus ja oli mängust väljas. Või oli ta au läinud ja turuväärtus koos sellega, Aga emantsipeerunud (loe: kõlvatud) ja oma viljakust kontrollivad naised on pmst taastuv resurss, seega ei ole see puhas püramiid, vaid miski muu.

   • aga mehed on samuti taastuv ressurss; naisi tuleb küll juurde, aga pidevalt tuleb peale ka uusi nooremaid, värskemaid, ilusamaid konkurente.

 3. Rents, ma tõden, et ma ei —PUA Julieni (kelle olemasolust polnud mul varem aimugi)

 4. On mu kokkuvõte nüüd sinu meelselt nõutavas formaadis, või vajab tihedamaid pitskruvisid, blogija Rents?

  • Peaksin su kohalolu eest tänulik olema või?

 5. Või kohalolek? Blogikohal on Pärdikute Päevaraamat. Mina olen kaootiline uitaja.Kui näen midagi head, kiidan. Kui kehva, kritiseerin. Kogu lugu. Head ööd!

  • Sa unustasid kõik need korrad, kui sa niisama mingit deliirset paska ajad või umbes viiendat korda mainid, kuidas sa jõudsid siia Lusti blogi kaudu.

 6. Ka Saksamaal ja Kanadas arutatakse praegu kuidas selle perverdi / kurjategija Juliani riiki tulekut takistada. Kuna see ilma viisata vist ei õnnestu, siis ilmselt toimetatakse ta politsei poolt kõrvale, kui ta oma esinemisel sellega kiitlema hakkab, kuidas ta naisi vägistas.

 7. See Juliani on üks ebasümpaatsemaid härrasid üldse. Miks need naiserebimise videod inimestele peale lähevad, ei tea. Kas seda vastulööki oled näinud? Tuli välja, et näideldud, aga ikkagi mõjus:

  • No selle eksperimendi puhul pole muidugi kindel, et kõikidel appi tõtanud meestel mingi tagaplaan oleks. Kui ma näeks, et muidu täitsa korralik ja puhas tütarlaps nii eba-adekvaatne oleks, siis ma tunneks ka kohustust ta kuhugi turvalisemasse kohta viia ja kui ta ei suudaks enda aadressi öelda, siis ma võib-olla viiks ta tõesti enda koju.

   • Ma mõtlesin ka seda, et mina olen näiteks hilisõhtul pimedas tee ääres hääletava alaealise noormehe endale koju viinud. Ja ma ei ole pedofiil, vaid lihtsalt mõtlesin, et turvalisem oleks tal öö minu juures ära magada ja hommikul edasi hääletada. Sellises videos oleks samuti mulje jäänud, et “kuule poiss, tule parem minu juurde”.

    • Takkajärgi võid ennast niimoodi veenda küll.

    • Jah, kui nüüd mõtlema hakata. Hääletab noor poiss üksi pimedas. Tuleb imelik piff koos suure kurja olemisega mehega ja ütleb:”Istu autosse, sa tuled meie juurde.” Vaene poiss värises öö otsa kindlasti hirmust nagu haavaleht, mõtles, et millal see jubedus nüüd tuleb.

    • Või siis: hääletad tee ääres, pime, külm, rõske.. peatub auto, vanem naine, kutsub autosse… “viin su enda juurde, saad sooja… võta praegu need riided seljast, need on nagunii märjad, küll me mingi… lahenduse leiame…”

  • Isegi imestasin, et seda paralleeli varem ei tõmmatud. Respect the cock and tame the cunt!


Comments RSS TrackBack Identifier URI

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 • Kategooriad