jõulurõõm ikka muidugi

SpongeBob__Pineapple_by_YazzoB

Jumalime, no pange see söök mu käeulatusest ära, enne kui ma lõhki lähen. Aitäh. Ühtki trenni pole ka enne pühapäeva ette näha, nii et kui ma laupäeval seda kõike endast saunas välja ei higista, kukun ma ilmselt pühapäeval seina pealt alla, sest pallid teatavasti veerevad ja vahel põrkavad, aga hästi ei roni. Kes ütleb, et sale keha on igast toidust parem, pole näinud, kuidas mu vanaema süüa teeb.

Muidu. Üks tuttav kinkis mulle jõuludeks ananassi. Äärmiselt kohane kingitus antud hetkel, aga eks ma nädalavahetusel hakkan guugeldama, kuidas ja millega sellist asja üldse saetakse. AbFab tunneb mind ja tõi alkoholi. Hakka või päriselt talle Sportsdirectist kõige ilusamat käekotikest valima. Midagi sellist. Mitte et ma eriti viitsiks kingitustest rääkida (need on kõik väga toredad, aga suurem osa ikka isiklikud), aga olgu öeldud, et mõned asjad ei tulene inimloomusest, vaid on siiski universaalsed.

Nimelt tahtsin mina koerale piiksupalli osta. Piiksupallid olid aga parajasti Konsumist otsas ja maailma armastaivama koeraomanikuna ei viitsinud ma muidugi mujale minna, vaid ostsin talle hoopis röhkiva sea. See on väga tore ja see meeldib talle, aga on näha, et koer saab aru, et see asi näeb välja nagu miski, mis võiks olla elus. Nii et ta limpsib seda, magab sellel otsas jne. Ja mängib sellega ainult meiega koos, samas kui piiksupalle on ta ka üksi mõnuga piiksutanud (ja kui selle sea point oligi see, et ma natukene temast rahu ka saaks, sest lootsin, et siis ta röhitab seda siga üksi kuskil nurgas).  Ehk siis ka loomad kipuvad asju isikustama ja saavad kohe aru, kui miski millegi elava pealt maha on viksitud. Aga noh, nüüd tuleb nagunii Oskar ka külla, siis tuleb see siga ilmselt üldse ära peita, muidu on röhhiga tunni ajaga ühel pool.

Nagu näete, on sisutihedad ja äärmiselt sagedased postitusest selgeks märgiks sellest, et ma vahelduseks olen asjalik ja lisaks tegelen aktiivselt elamisega ka. Kurat, ära tuleks keelata sihuke luksus blogijatele.

6 kommentaari

  1. See käekott matchib AbFabi silmadega perferktselt. Ainult jalgratas on puudu.

    • Selline roosa, lenksu küljes on tupsukesed.

      • ja pasun!

  2. Anaka muidugi saab seest tühjaks uuristada ja sinna pina colada sisse keevitada.

  3. Iga päev vaksapikkune txt, a 4 minutit, 365 päeva

  4. Ananassiabi võin osutada, kui lõikad tema rohelised juuksed veidikese tema endaga küljest ja ei pane prügisse, vaid annad mulle, et ma saaksin ta pealae mulda panna. Kui ta just väga kiilas ja rääbakas ei ole. Ma ühe olen kasvama suutnud ajada, aga tollega juhtus mingi gravitatsioon ning potti tagasi pandult ta siiski suri.


Comments RSS TrackBack Identifier URI

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  • Kategooriad