faith · movies

Apdeit

Vaatasin läbi sellise sarja nagu Utopia. Täitsa lõpp, kui hea see oli. Järgmiseks hakkan vist Musta peeglit vaatama, tundub ka paljulubav.

Ja sõbra käest laenasin puldi ning mängin nüüd sellist mängu nagu Brother: The Tale of Two Sons. Sellest kirjutan hiljem.

Muidu on nii, et kõigest paar päeva ja juba võib öelda, et töö osas hakkab mingi flow tekkima ja pole enam nii raske sellele pühenduda. Aga kuna ma hakkan ilmselt sellega seoses üsna palju ka kirjutama sellest, kuidas mul enese töölesundimine edeneb, ja ma saan aru, et see võib paljude jaoks megaigav olla, siis edaspidi kirjutan need asjad parooli alla (parool sama, mis ikka) ja panen pealkirjaks EM. Nagu egomasturbatsioon, sest põhiliselt imetlen ma seal oma naba ja kirjutan sellest, kui hästi või halvasti läheb. Nii saavad lihtsalt need, keda see ei huvita, need hõlpsasti vahele jätta (ja ei peksa need kõigile feedi), sest need on nagunii mõeldud pigem mulle endale, et mul oleks lihtsam mingeid mustreid märgata ja näha, mis toimib ja mis mitte.

P.S. Pietre oli minu lempar ka, nii tore, et ta esiplaanil on. Ja täiega nõmekad on nad, et kolmandat hooaega ei tee.

3 kommentaari “Apdeit

  1. Sõjaväes sai läti sõdurilt küsitud, kuidas on tema keeles “anna leiba”? Dot maizi, vastas ta mingisuguste epiteetideta.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.