Kas jälle on jõulud?

Alles ma kirjutasin, et sain kümme lõuatõmmet tehtud, nüüd nägin lõpuks Postimehest selle ka ära, milline see Inna-Katrin Hein välja näeb, kes end juba igaveseks Eesti elava kirjasõna ajalukku on kirjutanud. Imesid juhtub, unistage aga!

Advertisements

4 kommentaari

  1. Issand, milliseks on Sigrid muutunud neid piltidel sellega võrreldes, milline ta oli siis, kui mul silm lihtsalt puhkas. Inna-Katrin on see piff, kes Anu kõrval on?

  2. I-K H on tänavu lausa mitme pildi peale jäänud ja siin on temaga lausa pikk jutt (pretty heavy stuff): http://mtest.ohtuleht.ee/596827

  3. Ajakirjanike eraelu ja väljanägemise näitamine on väga hea. Muidu loeks ta artiklit või intekat ja mõtleks “issand milline tropp”, aga nüüd saad aru, et tal on ka vaja leib lauale saada ja lapsed toita ja kui see on parim, mida ta oskab, et no las ta siis olla.

    Või vaatad mõnda tibi-ajakirjanikku ja mõtled, et selliste tissidega ja kirjutab nii normaalseid lugusid? ja paned mõttes kaks laiki, kumbagi tissi eest siis, kriitiline mõtlemine käigu kus kurat.


Comments RSS TrackBack Identifier URI

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  • Kategooriad