Mulle meeldib popmuusika

le-clip-arrive-bientot

Ja ilmselgelt isegi väga. Madonna tegi 55aastaselt albumi “Rebel Heart” ja mulle tundub, et mulle TÕESTI meeldib see. Või noh, ma olen tegelikult siiani ainult kolme laulu kuulnud ja ma saan aru, et Madonna “Ghosttown” tegelikult ei meeldi mulle, video oli see, mis mulle pähe kinni jäi. Rääkimata sellest, et meigikunstnikule peaks siin auhinna andma, ta näeb välja, nagu oleks 30. Mitte küll nagu tema ise, kohati pole ta üldse oma nägu, aga see-eest üks kaunis 30aastane. Aga “Bitch I’m Madonna” ajas mind naerma ja Devil Pray meeldis mulle:

Muide, ametliku video nime all on üles pandud hoopis meeslauljaga kaver, mis on HOOPIS teistsugune, vanakoolikas ja täiega mõnus. See meeldib mulle hulga rohkem kui Madonna enda versioon. See on täpselt selline, et ma arvan, et mu +30 meessoost sõbrad võiksid seda samuti hinnata. Või ei lähe kaubaks, poisid?

Ja Lana Del Rey on mulle algusest peale meeldinud, ma ei saa üle ega ümber neist lauludest, iga kord, kui tahaks natuke kurvameelsuses supelda, kuulan neid lugusid. Eriti “Young and beautiful” on nii armas:

Advertisements

Lisa kommentaar

Kommentaare veel pole.

Comments RSS TrackBack Identifier URI

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

  • Rubriigid