feminismus

sorry – not sorry

Kas olete märganud, et iga kord, kui Eesti meedias on pedofiiliajuhtumid, kus süüdistatakse isa ja tegu on lahutatud vanematega, väidavad pooled kommentaatorid, et raudselt on ema lapse isa vastu üles ässitanud ja kogu asja ise välja mõelnud, et oma kibestumist välja elada ja mehe tulevik igaveseks ära rikkuda. Sest eided on juba kord sellised.

Saagu-saagu ma ennustan. Julgen nimelt ennustada, et tänase loo kohta ei tule mitte ühtki sellist kommentaari, sest peategelane on ju välismaalane ja eestlane võib olla küll misogüün, aga ennekõike on ta siiski ksenofoob.

Kui kellelgi on aga tuju reede puhul joomismängu mängida, siis võtke pits iga kommentaari juures, kus öeldakse, et nii juhtub, kui välismaalaste ees jalgu hargitama hakatakse, saate üsna kiiresti pea täis ja südame muredest tühjaks.

4 kommentaari “sorry – not sorry

  1. Kommentaarid on seal ju kinni?
    Eestlane on veel rassist ka, nii et ekstra pitsi võib tõsta siis, kui nahavärvi negatiivses võtmes ära mainida üritatakse (olgu selleks siis põhjust või mitte)

  2. Õmmmm…. ma tean seda meest. Olen talle paar aastat tagasi mõned kujud saaginud. Nüüd siis tagantjärele on kõvasti mõtlemist ja meenutamist, mida ma nägin ja nägemata jätsin? Mis riivas silma ja millest ma välja ei teinud (last ma pole näinud, lihtsalt väiksed märgid, käitumisviisid üldiselt jms)? Ja kui palju selliseid pehmelt öeldes ebakõlasid meie ümbruskonnas, tutvuskonnas, võibolla isegi lähikonnas veel olla võib? Mis on inimese sees? Sinu sees, minu sees, tema sees? Kõhedaks võttis…

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.