sorry – not sorry

Kas olete märganud, et iga kord, kui Eesti meedias on pedofiiliajuhtumid, kus süüdistatakse isa ja tegu on lahutatud vanematega, väidavad pooled kommentaatorid, et raudselt on ema lapse isa vastu üles ässitanud ja kogu asja ise välja mõelnud, et oma kibestumist välja elada ja mehe tulevik igaveseks ära rikkuda. Sest eided on juba kord sellised.

Saagu-saagu ma ennustan. Julgen nimelt ennustada, et tänase loo kohta ei tule mitte ühtki sellist kommentaari, sest peategelane on ju välismaalane ja eestlane võib olla küll misogüün, aga ennekõike on ta siiski ksenofoob.

Kui kellelgi on aga tuju reede puhul joomismängu mängida, siis võtke pits iga kommentaari juures, kus öeldakse, et nii juhtub, kui välismaalaste ees jalgu hargitama hakatakse, saate üsna kiiresti pea täis ja südame muredest tühjaks.

Advertisements

4 kommentaari

  1. Kommentaarid on seal ju kinni?
    Eestlane on veel rassist ka, nii et ekstra pitsi võib tõsta siis, kui nahavärvi negatiivses võtmes ära mainida üritatakse (olgu selleks siis põhjust või mitte)

    • Aa, artikli alguses oli öeldud, et ärge nime kommentaaridesse pandud, eeldasin, et ju siis on lahti.

  2. amen sister!

  3. Õmmmm…. ma tean seda meest. Olen talle paar aastat tagasi mõned kujud saaginud. Nüüd siis tagantjärele on kõvasti mõtlemist ja meenutamist, mida ma nägin ja nägemata jätsin? Mis riivas silma ja millest ma välja ei teinud (last ma pole näinud, lihtsalt väiksed märgid, käitumisviisid üldiselt jms)? Ja kui palju selliseid pehmelt öeldes ebakõlasid meie ümbruskonnas, tutvuskonnas, võibolla isegi lähikonnas veel olla võib? Mis on inimese sees? Sinu sees, minu sees, tema sees? Kõhedaks võttis…


Comments RSS TrackBack Identifier URI

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

  • Rubriigid