17 kommentaari “Lihtsalt infoks

 1. See kuradi võra halab jah edasi pidurdamatult. Loodame, et sa filoloogiamagister pole. KAS SELLISED DÜSGRAAFID SAAVAD MEIL DIPLOMEID?

    1. Vat ei oska öelda. Seal pannakse küll igasugu hindeid, aga kui tahad mind lolliks pidada, võid ju seda selle sama blogi põhjal teha, ei ole vaja mujalt sellele seisukohale toetust otsida.

    2. Mis kohad need siis on, kus on TÜ magistritöö kaitsmisel kolmepallisüsteemis hindamine? Palun detailset infot, siis saaksin enda töö kohta ka adekvaatse hinnangu. Muidu jäängi arvama, et käis nagu kah.

    3. igasuguseid kohti võib olla, ma lugesin just ühe inimese teadet, et sai oma lõputöö (vist maka) eest E, igatahes oli rahul, et lõpetatud.

   1. No et sa ka üldse näitlejameisterlikkust ei suuda omandada!?! Võta lavakõne ja -liikumise tunde, ausalt! Kehasta muna ja kiisut ja lamedakssõidetud teetöölist ja teadustöö kaitsjat! Siis esined doktoritöö* kaitsmisel vähemalt usutavalt. Või meeleavaldusel kõnepuldis. Või kus iganes. 😀

    * Ei, mitte doktorotitöö nagu mu esimene kirjapilt siin oli. 😛

    1. Ma arvasin, et hinnatakse eelkõige tööd – sinu kommentaarist järeldan, et näitlejameisterlikkust hoopis.

    2. Muidugi hinnatakse pigem esinemist, sest kesse seda tööd jõuab lugeda. Hea kui oponent pilgu peale viskab. Hinne kujuneb ikkagi suuresti esinemise pinnalt, eriti selle põhjal, kui hästi suudab kaitsja küsimustele vastata.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.