Revenantsist veel

Guillaume Gouix (Serge)

Guillaume Gouix (Serge)

Eesti hääldusega kõlab hulga paremini, eks? Nagu elevants, mitte nagu “buu-buu, kummitused”. Igatahes olen ma viimasel ajal aktiivselt oma vastset diplomit rakendanud – mängin prantsuskeelset arvutimängu ja tegin ühe pisikese tõlke ning vaatasin paari päevaga seitse osa sellest sarjast järjest ära. Nüüdseks on siis ka hooaja viimane vaadatud. Armastan tervet seda sarja jätkuvalt, aga mul on paar asja, mis tahaks hinge pealt ära saada. Ehk siis kavatsen siin räntida sellest, mis mind selle sarja juures segadusse ajas. See tähendab, et tuleb PALJU spoilerdamist ja kui te olete natukenegi mõelnud, et võiks äkki seda vaadata (mida ma igati soovitan), siis ärge lugege edasi. Tõsiselt. ÄRGE.

1. Victor, mis kuradi kombed sul küljes on? See ei ole üks normaalne tsombilaps, mkm. Aga miks ta teeb neid asju, mida ta teeb?

2. Lucy on täiega creeper. Kas sina tahaksid seksi ajal kuulda sõnumeid oma surnud lapselt?

3. Kuhu Serge vahepeal kadus? Midagi pidi temaga ju seal vees juhtuma. Ja kust kuradi kohast see ema nüüd järsku välja ilmus? Kas nüüd tulevad siis KÕIK surnud tagasi? Sest aja jooksul on neid seal kandis kindlasti rohkem kui sada olnud. Ja kas Toni tuleb siis ka tagasi, kui ta nüüd kuuli sai?

4. Kuidas see on loogiline, et mõni neist on siin olnud juba aastaid (vähemalt Victor käib sisse-välja, nagu oleks kuskil vigased korgid), aga nüüd siis hakkas kogu meie seltskonnal nahk ühtviisi mädanema. Ja siis on mingid päristsombid, kes on miskipärast hulga rohkem mädanenud kui meie omad. Samal ajal ei saa nad surra – kui nad kasvõi kuuli saavad, taastub kõik kenasti ära. Aga nahk ei taastu. Ja sellest kõigest hoolimata on see igast otsast mädanev tsombi piisavalt elujõuline, et tavainimene rasedaks teha. Kus on loogika?

Advertisements

3 kommentaari

  1. Ja minu küsimus on lisaks see, et miks nad Serget kaasa ei nõudnud? Kui nad ütlesid, et 1 on puudu, olin ma täiesti kindel, et nad mõtlevad Serget, ta ju jäi sinna alla Toniga (?), aga hoopis Adele’i… Või ei pannud ma tähele hästi…?

    • Jaa, neid üldse ei huvitanud see, et terve Serge’i pere maha jäi. Aga ehk nad lihtsalt mõrtsukaid ei tahtnud. 😀

  2. “revenants” meenutab “relevantsi”, nii et seda võiks lugeda kui reveneerumust. see, kes kõvasti kummitab, on väga revenantne ja tema revenants on suur.


Comments RSS TrackBack Identifier URI

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.