Uncategorized

Mängime veel

maxresdefault

Mängisin siin nädal aega järjest Syberiat ja lõpuks oli kehvast graafikast nii kõrini (ja üldse reklaamiti seal loomade väärkohtlemist ja kujutati pingviine mõrtsukatena!), et tahtsin vahelduseks midagi ilusat näppida – ja avastasin, et nüüd on lisaks teismeliste emoromaanidele olemas ka teismeliste emomängud. Nimelt tuli sel aastal välja mäng nimega “Life is Strange“, mille peategelane avastab, et saab aega tagasi kerida – sellest saaks megahea loo, kui põhifookus ei oleks sellel, kui nõmedad on kõik teised tema gümnaasiumis, kuidas ilusad tantsutüdrukud on vastikud, heade hinnetega tüdrukud vihkavad teda ja tema on nii häbelik ja imelik. Mina lihtsalt ei suutnud üle kümne minuti. Ilus oli küll.

P.S. Syberiale peaks sel aastal kolmas osa tulema. PEAKS, sest Torment:Tides of Numenera pidi ka ju juba eelmise aasta lõpus välja tulema, aga teate küll, mis sellest sai.

P.P.S. On väike kvaliteedivahe küll, mis? Ja mõelge selle peale ka, et Syberiat täisekraanil mängida ei saa.

6 kommentaari “Mängime veel

  1. Kõik mängud on ingliskeelsed, muud keeled on pigem see lisa, mis võib olla, aga ei pruugi (eriti voiceover). Nii et selle pärast pole mõtet muretseda. Mida su tüdruk üldse mängida tahab, st žanri mõttes? Sest see konkreetne mäng, mis mind tülgastas, võiks ühele eelteismelisele vägagi huvitav olla. 😀

   1. ja ingliskeelsete mängude mängimine annab keeleoskuse kätte, ütlen ma oma väikevenna põhjal, kellel kogu inglise keele õpe seisnes arvutimängudes, aga räägib juba ammu nagu miška.

   2. Ei tea mina. Ma lähen uurin, mida ta siiani mänginud on 🙂 Mingid hay dayd ja sarnased. + Minecraft, ohtralt. A oleks vaja just mingit rollikat, kus saab hakkama lapse inglise keelega.

    1. Mina alustasin just mängudest, kus ma EI saanud hakkama inglise keelega – Quest for Glory näiteks. Mängisin ja nautisin ja ühel hetkel sain hakkama inglise keelega. 😀 Elu ei pea liiga kerge olema. Aga väikestele tüdrukutele võiks Nancy Drew muidugi peale minna. Rattatouille on vahva. Ma arvan, et The Wolf Among Us võiks ka sellises vanuses titele sobida. Ja kui ta Walking Deadi vaatab, siis miks mitte seda talle mängida ka anda. Aga need on kõik pigem adventure, päris RPG on ikka näiteks Skyrim vms, mis võiks ju ka täitsa huvitav olla talle.

    2. Ma satun hirmsasti segadusse, kui kedagi teist trollimises kahtlustan; aga aitäh viidete eest.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.