anna kannatust · sport

Siia võiks elama jäädagi

DSCF4138

Ostsin täna hommikul enne randa minekut kohalikku maasikat – 2.60 kilo. Kaheeuroseid oli ka, aga need olid sellised pisikesed, ma tahtsin ikka suuri ja ilusaid, et oleks rannas mõnus süüa. Eile maksime üle ja ostsime õhtusöögi juurde kolmeeuroseid. Kasvatatud siit ca kümne km kaugusel ja nii maitsvad ja mahlased, et ma võiksin neid sööma jäädagi. Siis läksime randa – sildi järgi oli vesi kõigest 17 kraadi, aga tegelikult oli täiesti ujutav, selline mõnus solberdamistemperatuur. Sinine taevas, valge liiv, soe vesi, mis sa hing veel tahad.

Teiseks. Käin mina siin trennis, eks ole, olen teile seda üsna mõnusat seina juba näidanud, aga ega küll küllale liiga ei tee. See sein on minu jaoks TÄPSELT paras – meie koduseina peal on mõned liiga lihtsad rajad ja suur hulk liiga keerulisi, aga siin on lisaks hulgale lihtsatele radadele (hea sooja teha) ka terve hulk radu, mis on nii keerulised, et peab ikka täiega vaeva nägema, aga samas ma tunnen, et need on mulle tehtavad. No et feilin ja feilin ja feilin veel. Ja siis tulen alla ja visualiseerin ja visualiseerin veel ja järgmise katsega läheb juba tiba paremini. Ehk siis minu taseme arendamiseks väga sobiv.

20150704_214429

20150704_214619

Trenn on aga ainult kolm korda nädalas ja ainult kaks tundi korraga. Nii et küsisin esimese trenni lõpus, et kas me võime siia omaette boulderdama ka tulla või kutsutakse selle peale kohe politsei (see on mingi spordihoone küljes, nii et kohe akna taga on administraatoritädi). Tüdruk ütles, et iseenesest võib küll, aga boulderdamiseks on ju ikka boulderdamissein. Tuli välja, et lisaks tavalisele sise- ja välisseinale on neil ka eraldi värskes õhus oleva boulderdamissein, mis on ca 3 meetrit kõrge ja vähemalt 25 meetrit lai. Keegi seda eriti ei kasuta, nii et iseenesest võiks kruvikeeraja kaasa võtta, nukke tiba ümber tõsta ja seal hullata, palju kulub. Mina kasutasin seda täna eelkõige kestvuse ronimiseks (ja päris boulderdamist tegin ikka teise seina peal, sest seal on suurem valik) – olin juba leppinud sellega, et suvel kestvust ronida ei saa, sest Lõunaka seina peal ei viitsiks seda lihtsalt teha, aga võta näpust, nüüd saan ju paar korda ikka oma 30 minutit ära teha. Ja teise seina peal tegin ühe päris toreda boulderdamisprobleemi ka, mis ikka korralikult võhmale võttis. Üks siin tegi raja, mida tema pikkusega sai minna, ja mina siis läksin läbi ussimpidin neli korda läbi nõelasilma pugema, et seda tehtud saada.

rrrrrents

2 kommentaari “Siia võiks elama jäädagi

  1. Roman Kartsev naerutab rahvast kaubandusteemal
    (lühendatud tõlge)
    Nägin eile turul vähke. 5 rubla kilo. Suured olid.
    Täna 3-rublased, kuid väikesed. Mitte nagu eile.
    Oh oleks küll need suured eile 3 rubla maksnud!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.