feminismus

mehed ja naised ON Eestis võrdsed

Mis te arvate, kui seda lauset sada korda korrata, kas siis hakkaksid inimesed uskuma? Pooled mehed tunduvad juba uskuvat, nii et ehk tõesti …

Oli Postimehes üks artikkel. Lühikokkuvõte neile, kes tasuta lugeda ei saa – sõiduõpetaja ajas õpilasele tunnis ligi, katsus teda ja lõpuks kutsus endaga ujuma (sõidutunni ajal). Kui õpilane keeldus, läks õpetaja üksinda. Alasti … Noh, tüdruk filmis ja nüüd on lugu ajalehes ja mees lahkus omal soovil töölt. Väidetavalt olla tal kodus naine ka, nii et eks see nüüd vaatab ka ajalehest pilte ja on rõõmus, et saab kuulsusega koos olla.

Igatahes. Pea kõik kommenteerijad leiavad, et ju naine ikka kuidagi ise provotseeris ja et NORMAALNE naine ikka ei kanna kleiti, kui ta meesterahvaga kahekesi autosse peab istuma. Nagu iu, kaheldavate elukommetega naisterahvas. Suvel kleidiga? Rõve. Selle jaoks on burka välja mõeldud, kulla naised, mitte ei hoorata mööda ilma suvekleidiga ringi. Muuhulgas ignoreeritakse ka seda, et kogu käperdamine ja alasti ujumine toimus naise ajast, st naine oli ju selle aja eest maksnud, ei olnud mingi niisama ringilullitamine.

Okei, saan mina aru, et kommenteerijad ongi tainapead. Ja siis tuleb “Igatahes vol 2” ehk “ametlik seisukoht” ehk “Autokoolide liidu kommentaar“:

[…] viimase kolme-nelja aasta jooksul on liidu poole küll paaril korral pöördutud mõne probleemiga, kuid millegi nii tõsisega mitte. Näiteks on õpilased kurtnud, et õpetaja läheb vesteldes liiga isiklikuks või siis puudutab õpilase kätt või põlve. Sellisel juhul on Saard õpilasel soovitanud kooli või õpetajat vahetada.

Jah, te lugesite õigesti. Kui õpilasele ei meeldi, et õpetaja sõidutunnis ta põlve katsub, soovitatakse tal kooli või õpetajat vahetada, selle asemel, et soovitada õpetajal mitte õpilasi tunnis katsuda. Sest mees ei ole ju mõtlev inimene, kes oma käitumist kontrollida suudaks. Ja see on autokoolide liidu ametlik seisukoht.

Mina ei tea, miks eestlased nii hullult moslemeid kardavad, kommentaare lugedes tundub küll, et radikaalne islam ongi just see, mida nad ihalevad.

6 kommentaari “mehed ja naised ON Eestis võrdsed

 1. sest neegrid tulevad ja võtavad meie naised ära. ja keda MEIE siis alandame, käperdame ja nüpeldame?

 2. Tühja neist neegritest.
  Siin annaks muid keni spekulatsioone ka aretada, nt et kui toosama käperdav sõiduõpetaja oleks orientatsioonilt valimatu ja hakkaks sama iba ajama mõnele kenale noormehele (või miks mitte ka kenale keskealisele mehele?), mis siis saaks? Teguviis on ju sama. Oletame veel, et ka meessoost sõiduõpilased kannavad aegajalt lühikesi… pükse.
  Või siis et mõni pealt viiekümnene naissoost sõiduõpetaja niimoodi oma õpilasi käperdaks? Kuidas siis kallis avalikkus reageeriks?

  Või et, no esimese asjana – kui mulle kunagi alasi pähe kukuks ja ma seepeale tõemeeli läheks sõitu õppima, siis ma tõepoolest ei tahaks sõiduõpetaja poolt mingit illi mulli kuulda, ei isiklikke märkusi ega ka näiteks mitte tema eraelu detaile, ma tahaks ennekõike sellele õudsele tegevusele – autosõidule – keskenduda. Kogu see jama ärritaks mind ammu enne käe põlvele maandumist totaalselt.

  Soovitus õpilase makstud aja raiskamisest häiritud kliendile õppesõidufirmat vahetada kõlab päris pädeva turundusmudelina.

 3. Selle kohta, mida öeldakse sõiduõpetajatele. kui nende peale niimoodi kaevatakse, ei esitatud ühtegi küsimust. “selle asemel, et soovitada õpetajal mitte õpilasi tunnis katsuda”. Kust sa võtad et seda ei soovitata. Artiklis pole sellest sõnagi.

 4. Rents, Sa oled vanaks jäänud. Väike puhkus tasuks ette võtta?

  Ma arvutasin välja, et nüüd, kui puhkusele läheksin, siis kaotaksin väga vähe(palju), aga peaksin septembriks tagasi olema, kuna lollakas teeb jube suured pulmad – vend.

  1. Mul ongi parajasti puhkus ja ma pole seda tüüpi inimene, kes füüsiliselt üle pingutaks. Kui liiga väsinud olen, siis lihtsalt ei tee.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.