22 kommentaari “küsimus emmedele

 1. Dora da explora’ on eelkõige läbi youtube nähtav nii inglise kui vene keeles, Karusell tv näitab seda samuti vene keeles. Eesti keeles pole veel kuskil näinud. Peamised eesti keelde dubleerijad peaksid olema ETV ja Kidzone ja kummaski Dorat ei ole kohanud.

   1. (ilma naljata) Ma tõesti ei tea, miks peaks naissoost lapsevanemad multikatest rohkem teama kui meessoost. Kas tisside kandmine teeb lapsele teleka puldi kätte otsimise kergemaks?

    1. Ja teisalt, miks peaks meessoost vastajad midagi enamat tööriistade kasutamise kohta teadma? 🙂 Meil multikatest teab kindlasti issi rohkem, mina lihtsalt ei viitsi süveneda neisse. Autoremonditarvikutest teab kah tema rohkem, muudest, puutööks, tavaremondiks, ehituseks jms vajaminevast teame ilmselt üsna ühepalju või mina teinekord rohkemgi, kuna mul on suurem huvi uute vahendite / meetodite vastu.

 2. Dorat pole eesti keeles olnud. Praegu saab seda vaadata Nicelodeonis seadistustest sõltuvalt vene- või inglisekeelsena.

 3. Lisaks Dorale (vene k. Daša) on eesti keeles puudu ka selle sõsar- (või õigemini vennas-) sari Go, Diego, Go. Samas kaubandusvõrgus on mõlemad esindatud, muu hulgas näiteks Pampersi püksmähkmete näol kus tüdrukute mähkmetel on Dora pilt ja poiste omadel siis vastavalt Diego. Lisaks on leida ka igasugu muud Dora teemalist kaupa, mis iseenesest on huvitav kuna eestikeelsetele lastele ei tohiks Dora (ja veel vähem Diego) väga tuttavad olla (minu lapsed on kakskeelsed (eesti ja vene)).

   1. Isegi Rentsi lapsuke ei kasvaks NII kiiresti, et kõigest kuu aega pärast positiivset testi peaks talle juba multikaid näitama. Või?

   2. Ses mõttes, et kõhubeebile pole ju mõtet visuaali serveerida, aga selliste multikate eestindused on heliliselt nii jubedad, et Beethooven on igatahes parem variant.

    1. On ka teisi nimetusi. Embrüo ja loode näiteks.

     Ei tea, mis värk nende sõnadega on. Ma ei kannata sõna “beebi”. “Titt” on palju normaalsem 🙂

    2. Tegelikult võib vaesele kaitsetule lootele, kellel puuduvad protestimiseks absoluutselt igasugused võimalused, juba ennakult jaapani, rootsi ja läti keele õppeotstarbelist audiot ka esitada.

    3. juhendaja kutsus oma last alieniks – hüppab kõhust välja ja ei näe alguses kõige esteetilisem välja 😛

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.