Deidinippe noormeestele

Mul on üks sõbranna, kes on ilus, tark, hea ja osav. Oot, ei, see olen ju mina. Aga no sõbranna on põhimõtteliselt kõike seda sama. Ja otse loomulikult on nii suurepärasel neiul ka austajad. Üks neist arvab juba aasta aega, et normaalne lähenemine on see, kui ta vahepeal anonüümselt lilli saadab, helistab ja juttu ajab/sõnumeid saadab oma nime avaldamata (sõbrants muidugi võõrastelt numbritelt enam kõnesid vastu ei võta, aga sõnumid tulevad ju ikka kohale).

Kallid mehed, nüüd avaldan ma teile suure saladuse. Pärast seda, kui mingi tont on sulle ca aasta aega iga paari kuu tagant uuelt numbreilt sõnumeid saatnud, ei mõtle daam, et läheks õige selle vaimuhaigega kohtama – ta mõtleb, et läheks ja kirjutaks politseisse avalduse.

Nii et ärge teie nii tehke, mkay.

Advertisements

3 kommentaari

  1. Ära palun üldista ja ära pane kõiki naisi ühte patta. See, et SULLE selline käitumine ei meeldi, ei tähenda midagi. Maailmas on kindlasti miljoneid naisi, kes just sellise flirtimis-stiili peale sulavad. Vt ka “mechanical valentine”. Üksikmehe teema leidsid üles?

  2. ma küll ei tea naisi, kellele stalkerid meeldiksid.

  3. aasta aega jutti, paari kuu tagant kõlab nagu obsessiiv-kompulsiivne käitumine. anonüümsus – väga madal enesehinnang. politsei kaudu saab vist psühhiaatriga ka kontakti.


Comments RSS TrackBack Identifier URI

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

  • Rubriigid