anna kannatust

Deidinippe noormeestele

Mul on üks sõbranna, kes on ilus, tark, hea ja osav. Oot, ei, see olen ju mina. Aga no sõbranna on põhimõtteliselt kõike seda sama. Ja otse loomulikult on nii suurepärasel neiul ka austajad. Üks neist arvab juba aasta aega, et normaalne lähenemine on see, kui ta vahepeal anonüümselt lilli saadab, helistab ja juttu ajab/sõnumeid saadab oma nime avaldamata (sõbrants muidugi võõrastelt numbritelt enam kõnesid vastu ei võta, aga sõnumid tulevad ju ikka kohale).

Kallid mehed, nüüd avaldan ma teile suure saladuse. Pärast seda, kui mingi tont on sulle ca aasta aega iga paari kuu tagant uuelt numbreilt sõnumeid saatnud, ei mõtle daam, et läheks õige selle vaimuhaigega kohtama – ta mõtleb, et läheks ja kirjutaks politseisse avalduse.

Nii et ärge teie nii tehke, mkay.

3 kommentaari “Deidinippe noormeestele

  1. Ära palun üldista ja ära pane kõiki naisi ühte patta. See, et SULLE selline käitumine ei meeldi, ei tähenda midagi. Maailmas on kindlasti miljoneid naisi, kes just sellise flirtimis-stiili peale sulavad. Vt ka “mechanical valentine”. Üksikmehe teema leidsid üles?

  2. aasta aega jutti, paari kuu tagant kõlab nagu obsessiiv-kompulsiivne käitumine. anonüümsus – väga madal enesehinnang. politsei kaudu saab vist psühhiaatriga ka kontakti.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.