Kõik need asjad, millega ma Revenantsi juures rahul ei ole

Eilsest alates on teise hooaja kõik osad ingliskeelsete subtiitritega saada, mul sai täna hooaeg vaadatud. Teoreetiliselt võeti otsad enamvähem kokku. Nii et ma tahaks nüüd spoilerdada arutleda. Joone all, et need, kes veel näinud ei ole, aga vaadata plaanivad, seda vältida. Taevas teab, et kui neil järgmise hooajaga ka kolm aastat läheks, oleks päris raske juba Victorit sama vana poisina kasutada, kui nad Kanada onu rahastama ei leia, kes jaksaks vajaliku digitaalse töötlemise kinni maksta. Igatahes minu sendid saavad ritta nüüd:

  • Kogu see seltskond ilmus välja, sest kutsuti. Ookei. Aga nagu me nüüd teame, ilmus Lucy välja 35 aasta eest, tal oli selge eesmärk (ta teadis enamvähem, keda ta ootab) ja ka nüüd tuli ta teistest varem uuele katsele, sest tema oli juba aastakese jagu linnas olnud, enne kui teised tagasi tulema hakkasid. Samas tuli suur osa neist (Milan, Serge’i mamma, tema tapetud sõbrannad) teistest tunduvalt hiljem tagasi. Kus nemad nii kaua kooserdasid või miks nad nii tükk aega hiljem üldse tulla otsustasid?
  • Kõigil oli toimunust erinev arusaam. Milan oli ainus, kes teadis, miks nad tagasi on. Üldse oli ta üsna enesekindel, aga lõpuks leidis ikka, et kurat, nihu läks veits, ei oleks vist ikka pidanud.
  • Elavad surnud kipuvad lagunema, kui nad teistest omasugustest liiga kaua eemal on. Selge, võtame teatavaks. Eelmises hooajas nägime, et Victor pole mingi erand. Selles hooajas nägime, et poolsurnud beebi pole mingi erand (täitsa ime, et ta kõtus juba lagunema ei hakanud, meganaljakas oleks olnud, kui tal oleks sünnituse käigus näiteks üks jalg küljest kukkunud vms). Ainus, kellel ei tundunud lagunemise märke kunagi olevat, on Lucy. Ja samas öeldakse meile lambist, et Victor istus enne neid sündmusi 35 aastat(!) oma isaga kodus ja joonistas, ilma et ta kuskilt otsast lagunenud oleks. Lagunema hakkas ta alles sealt lahkudes. 35 aastaga oleks temast ammu pidanud järjekordne koopakoll saama.
  • Eelmise jätkuks. Lisaks öeldakse rahulikult, et ahjaa, titt ei saa meiega kaaa tulla, hoolitse tema eest. Eeldaks, et okei, Lucy, kes ise pole kunagi lagunenud, ongi teistest mingis mõttes erinev ja eks ta selle tite nüüd üles kasvatab ja teda ühes tükis hoiab. Aga ta viib ta hoopis suvalistele inimestele ukse taha. See peaks ju tähendama, et paari nädala pärast avastavad vastsed vanemad, et neil on võrevoodis mingi lagunev ollus.
  • Ma eeldan, et Julie sai surma ja Victor chillis temaga hauataguses ilmas. Aga me juba teame, et tal ei tule see surnud olemine väga hästi välja. Juba ta näost oli näha stseeni lõpus, et miski teda jälle ehmatas ja sealt eemale meelitas.

Ühesõnaga oleks kolmanda hooaja jaoks materjali küll ja veel, ei saanud siin sugugi kõik otsad kokku tõmmatud.

Advertisements

2 kommentaari

  1. Tundub täielik kvaliteetsari. Peaks ka kindlasti vaatama.

    • See ongi tegelikult täiega hea sari, ei anna võrreldagi mingi Ämeerika saastaga. Neil müstilistel asjadel ongi kombeks lihtsalt alati mingid otsad lahti jätta.


Comments RSS TrackBack Identifier URI

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s