faith · Uncategorized

originaalne esmaspäev

Kui poleks selliseid päevi nagu eile, ma vist ei käikski trennis. Täitsa tõsiselt, see oli vähemalt kuu aja parim trenn, kõik läks täpselt nii, nagu võiks minna.

Või noh, välja arvatud see osa, kus treener oli mulle ette öelnud, et meile peaks paar välismaa balletitantsijat trenni tulema, et ma siis aitaks neil järje peale saada jne. Lähen mina siis trenni, vaatan – üks uus nägu. See, et ta rääkis sulaselget eesti keelt, oleks mulle pidanud vihje andma, et ehk pole siiski temaga tegu, aga no Jacob rääkis ka eesti keelt, asi see siis kähku ära õppida. Nii et tegin talle tund aega balletinalju … Kuni PÄRIS balletitantsijad kohale jõudsid. Ta ei öelnud ka mitte midagi, kuni ma otse küsisin, siis tuli välja, et ei, tõelise eestlasena on ta ikka IT, mitte mingi seelikus ringi kargaja.

Aga nädalavahetusel selgus, et kassid ei olegi päris NII lollid, kui võiks arvata. Käisin külas kassiga sõbral, keda külastades mul varem kõigil kolmel korral koer kaasas on olnud. Kass käis terve selle aja (ca ööpäeva) mööda seinaääri, sest ilmselgelt ei tea, millal ma selle koera kotist välja võtan. Nii et midagi on ta suutnud elu jooksul õppida. Oleks ta VEEL taibukam, oleks ta muidugi aru saanud, et koera ei ole, aga iga kord ei anna kivist vett välja pigistada, eks ole.

Rääkimata sellest, et minu koer pole teda tegelikult kordagi isegi nuusutada üritanud, erinevalt ühest teisest koerast, kes teda karjatada proovis, nii et minu meelest võiks ta üldse muretu olla. Aga no kõigile ei saagi meeldida, koera omamisel on oma hind.

2 kommentaari “originaalne esmaspäev

  1. Antud kass on küll suhteliselt rumal kassi kohta (loomad kipuvad ikka peremeeste moodi olema või vastupidi), aga siiski tänavaid ees intelligentsi osas suvalisest kodukoerast 😛

    1. Mina jällegi ei teeks erilist vahet suvalise kodukoera intellekti ja mittesuvalise mittekodukoera intellekti vahel. Tänavahuligaanid on lihtsalt saanud parema hariduse, mitte ei ole loomuldasa eelisolukorras. Ma arvan. Nojah, looduslik valik kehtib nende seas muidugi samuti. Kodukoerte seas mitte.

      Aga vihje karjatamisele. Jajah, ta teeb seda ka herilastega, aga nood kahjuks nii ruttu eemale hoidma ei õpi. 😦

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.