faith

Aidake ometi blogijat :(

1naughtysantarob

Te teate, et ma ei palu üldiselt abi ja eelistan ise hakkama saada, aga seekord on asi ikka väga tõsine. Ma võrdleksin seda tuumakatastroofiga, aga see oleks kohatu, sest teatavasti taastus kõik Tšornobõlis juba paarikümne aastaga üsna kenasti, aga mina ei saaks sellest hoobist iial üle.

Nimelt. Mul pole midagi selga panna. Meil on ronimisüritus tulemas, juba detsembri lõpus, kõigest kahe nädala pärast. Rõivastusstiil on ette antud, selleks on bad santa ehk paha jõuluvana. Tegin ette juba nalja, et lähen punases aluspesus, aga seal päriselt ronitakse. Kujutan juba ette, et seal on palju rahvast, mina pean oma jala kuskile kõrgele kaela taha venitama, napp pesuese libiseb selle käigus … ja lõpuks kolin ma välismaale, sest ei suuda siin seda häbi taluda.

Nii et mul oleks riideid vaja. Tellida enam ei saa, vähemalt väljaspoolt Eestit mitte, sest kahe nädalaga ei tuleks midagi kohale. Tooniks peaks olema punane (soovitatavalt kärtspunane), valged detailid on okei (ilma on parem), muu mitte. Nii et kes on vähegi kuskil näinud punaseid pikki lohvakaid pükse, retuuse, 3/4 pükse (st selliseid, mis põlved ära katavad, need on mu lemparid) või kasvõi hot pantse, pange aga siia kirja, kust selliseid asju saab. Samuti oleks mul vaja kas punast või valget (või puna-valget – näiteks see ja see oleksid ideaalsed) sportrinnahoidjat või maikat või noh, teate küll, midagi, mis mu ülemise osa ära kataks. Mütsi ja valged või punased sokid leian ma loodetavasti ise.

Oodatud on kõik nõuanded nii Tallinna kui Tartu tavapoodide kui Eestisiseste veebipoodide kohta. Nimelt olen ma vähemalt paar aastat juba niisama omale punaseid pükse tahtnud, aga pole sugugi lihtne leida neid, nii et ma ei oska ise tõesti oma otsinguid kuskilt alustada. Ei taha sekspoest ostetud kostüümiga minna. :S

Aa, kui juba abiküsimiseks läks, siis mul on trennimure ka ja juba mitu nädalat. Nimelt ma ei saa oma paremat jalga normaalselt venitada. Teate küll, kuidas venitamine tavaliselt käib – lükkad, kuni hakkab valus, siis hoiad natuke aega selles asendis ja hingad rahulikult (kõik ütlevad, et 30 sekundit, aga balletitantsijad väitsid, et üle 10 pole vaja), kui saab, lükkad veel veidi ja siis aitab. Noh, vasaku jalaga mul nii ongi, lükkan oma spagaadi maha, see on kergelt valulik ja pole nii täielik, kui võiks, nii et seal ma siis natuke nihelen ja üritan paremat asendit leida. Aga parema jalaga on nii, et lükkan, kuni ühel hetkel ei saa enam lükata. Lihtsalt ei lähe edasi. Ei ole valus ega midagi, lihtsalt ei liigu. Täiega imelik, ma ilmselt ju ikka mäletaksin, kui ma kuidagi puujala saanud oleksin. Et ideid?

9 kommentaari “Aidake ometi blogijat :(

  1. Venituse osas guugelda foam rolling. Ma nt oma trennikavaga, iga kord kannatasin olenevalt venitamisest kohutavat lihasvalu pärast jalapäeva. Nüüd kui venitan ja rullin – pole mingit valu!

    1. Minu lapsed mäletavad ühe vana-aasta-lõpu-ronimistrenni tõttu seinaronimist siiani kui harjutust, kus ronijad toovad tipust lastele kommi. Kostümeeritud ronimist pole nad aga veel näinud. Ehh, mõeldakse ikka lõbustusi välja siin maailmas 🙂

    2. Ma oleksin oma lugejates pettunud, kui keegi ei oleks seda välja guugeldanud ja kõigile potentsiaalsetele ahistajatele vaatamiseks välja pannud.

  2. Vaatan seda fotot ja kujutan ette, et naistele võiks selline kostümeeritud ronimine olla inspireeriv. Omades aga hoopis mehelikku fantaasiat ei välistaks soovitusena naisronijate puhul ka seda Sinu poolt mainitud erikaupade poe kostüümivalikut. 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.