faith

kevad tuleb ikkagi

pans-labyrinth

Eile oli suisa hea päev, mitmel erineval põhjusel. Mõtlesin, et paneks kohe kirja, sest nii toredast asjast võiks ometi märk maha jääda.

Tellisime klubisümboolikaga riideid – kõik kolm eset (jah, mul oli neid kõiki hädasti vaja, need olid kõik erinevad) olid täpselt parajad, kuigi just selliseid asju ma tellides selga proovida ei saanud. Olen rahul.

Eile oli õhtul toas nii soe, et ma mõtlesin, et ei viitsigi kütta, lähen selle arvelt varem magama hoopis. Hommikul muidugi kahetsesin, aga IKKAGI. Ma ei mäleta, millal viimati selline päev oli, nii et lausa suurepärane on näha, et need on olemas. Ja varsti on neid rohkem. Päriselt.

Lisaks olin ma eile pärast tööd väsinud. Ja pärast trenni täiesti kurnatud. Ja see oligi kõik. Sellega ei kaasnenud mingit üldist “oh küll see maailm on alles hädaorg,” vaid asi piirduski normaalse kurnatusega. Nii võib juba elada.

Ja üldiselt viimase aja hästiminekutest rääkides. Teate seda ütlust, et igalt inimeselt on midagi õppida? Tavaliselt kasutatakse seda olukorras, kus hullumeelne eks on su à la une pealt põlema pannud, et öelda asju nagu “aga mõtle, kui palju sa nüüd taastavatest kreemidest tead!” ja “no aga ta oli ju väga soe inimene,”, aga seekord ma tõesti õppisin midagi. Sain oma töökaaslaselt nimelt teada, et hurmaa ei olegi mingi imelik paprikalaadne asi, vaid on tegelikult igati magus (ja hurmaa, teise nimega kaki, on hoopis mari). Nüüd panen seda pea igal hommikul maitsestamata jogurti sisse ja olen täiega õnnelik. Niisama söömiseks on hurmaa liiga magus ja jogurt liiga maitsetu, aga koos on need suurepärased.

11 kommentaari “kevad tuleb ikkagi

 1. Kerisin edasi-tagasi otsides viiteid,
  selle teksti on ju Manjana kirjutanud?
  Noh, igalt inimeselt on midagi õppida,
  aga nii plagiaati panna, või siiski,
  äkki kevad tuleb?

 2. mulle meeldib hurmaa väga koos valgehallitusjuustuga, nii väga, et ma ei suuda valgehallitusjuustu ilma selleta enam hästi süüagi. etem kui igasugused klassikalised kombod nagu brie+Kriek või brie+Framboise.

 3. Mul läks hurmaa proovimise isu üle, kui kuulsin puuviljaleti ääres juhuslikku kaaspoodlejat seda oma kaaslasele kirjeldamas: “Noh, see on nagu kiivi, õuna ja seebi ristsugutis…”

 4. Ma hurmaad paljalt ei söö – liiga läila (s.t. ei söö ainult hurmaad, alasti söömise vastu pole mul midagi). Aga salati komponendina on ta täiesti supper asi.

   1. vastan ise ka – mitte et ma temast alati salatis puudust tunneks, aga ükskord oli hapukapsasalatis HÄDASTI mingist magusast maitsest puudu ja kui ma sinna hurmaad juurde lajatasin, sest muud sobivat parajasti polnud, oli küll päris hea.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.