anna kannatust

Mmmmmmärts

ganesh

Lugesin täna uuesti oma viimast postitust ja ise ka ei jõudnud ära imestada, kui palju vigu ühte lühikesse teksti mahub. Parandama ka ei hakka, see illustreerib suurepäraselt, KUI kehv tunne mul pühapäeval oli. 😀

Kui te olete siin mõelnud, et kuidas see areng siis täpsemalt käib, et alguses oled nagu normaalne inimene ja siis käid ühes tunnis ja juba ostadki joogahipi püksid ja siis peatselt hakkad kõiki armastava pilguga vaatama ja ei tahagi enam inimesi pikalt saata, kui nad sulle kesta peale käivad (sest keegi ei käi sulle enam kesta peale, sest maailm on armastust täis!), siis hetkel olen ma selles punktis, et ma ostsin oma joogamati jaoks Ganeshi pildiga koti, et oleks trendikam valgustuseni jõudmas käia. Piltidel on tal muide tihti köis käes, nii et sobib kenasti ronijate jumalaks ka – pealegi on ka ronimiseks parajalt mõistust vaja, nii et tarkusejumala töö juurest üks pisike sammuke ainult.

Kesta peale käivad inimesed mulle aga jätkuvalt, nagu nemad seda alati teinud on, kuigi ehk oskan ma neid nüüd natuke armastusväärsema naeratusega pikalt saata. Ilmselt siiski mitte, tänagi üritasin ma enda arust igati abivalmis olla ja ütlesin ühele trennikaaslasele, et “kui sa nii teed, võid pea vastu seina puruks kukkuda” ja jälle tuldi mulle ütlema, et see ei ole kõige konstruktiivsem lähenemine. Ma ikka ei tea, kuidas see ÕIGE eneseväljendus käib, eriti olukorras, kus tõesti on oluline, et see inimene aru saaks, et kui ta nii teeb, siis võibki ta kõva kolp vastu veel kõvemat kivi käia. “Tibulinnukene, pane see jalakene nüüd natuke ettevaatlikumalt siia teisele poole köit, me ei taha ometi, et su vavvu siia takerduks ja sa kukkudes siia kinni jääksid ja PEA EES VASTU SEDA KURADIMA KIVI …” ja juba läks jälle käest ära.

Namaste!

12 kommentaari “Mmmmmmärts

 1. Ma ei tea, mu meelest on see päris õige lähenemine.
  Või siis kriitilises olukorras tuleks ehk röögatada: “Ära tee nii!” pluss
  põhjendused.

  No halb variant oleks: “Miks sa niimoodi teed? Kas sa ei saa aru, et nii võib pea vastu kivi lüüa? Ükski täie mõistusega ronija ei tee nii!” – variant, mida muudes valdkondades kohtab rohkem, kui ma mõelda tahaks.

  Et siis lohuta ennast, et alati saab ka halvemini.

 2. Tee parem *sisesta õige ronimisviis*, muidu kukud pea vastu seina puruks.

  Siis ei saa keegi kobiseda, sa oled parema lahenduse ka välja pakkunud. Igati konstruktiivne 😀

 3. Pane jalg teisele poole köit. Pane jalg teisele poole köit. MA RÄÄGIN SINUGA! PANE JALG TEISELE POOLE KÖIT!

  Rsk, julgestajat ei kuula.

   1. Oh, neid “see ei olegi grigri vä?” ja “Praegu ära kuku, ma ei viitsi julgestada” nalju tuleb siitpoolt isegi kogu aeg. Kõik alpinistid ilmselt vihkavad mind.

    1. Mütoloogiaga natuke rohkem kursis kui alpinismiga tekitas korraks jõulist lõbusust, et kas tõesti ronijad norivad alpiniste voodoo-teemaliste naljadega… Wikipedia kahjuks rikkus kõik ära…

 4. ühinen rentsi asjaga iga iga kell, kui advokaado keeles väljenduda,
  nii hästi paned, et kelgul püsivad ainult 30+ mutid 😀

  kui naised ostavd endale sokke meeste osakonnast,
  siis mehed ostavad joogapükse naiste osakonnast.

  Ehk me otsime seda kõike kuskilt mujalt?

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.