faith · music · rootsi

Mida teised inimesed reede õhtuti teevad?

Tõmbasin trennis kuidagi õla ära, ei teagi täpselt, kuidas. Ei olnud mingit raksatust ega ootamatut valu ega midagi, lihtsalt ühel hetkel märkasin, et nüüd on tema väga imelik (as opposed to eelmise nädala “natuke imelik”) ja raksub liigutades ja teatud liigutusi on hästi tsuti valus teha. Nii et teen täna väga ettevaatlikult joogat (jätan osa harjutusi üldse vahele) ja seejärel võtan suisa kaks (sic!!!) täispuhkepäeva. Seoses sellega tekib küsimus, et mida reedeti teevad need inimesed, kes end hobi korras täis ei joo, aga samas ka trennis ei ole? Ma siin mõtlen, et läheks ikka trenni, lihtsalt mõnda teise. 😀 Alguses tahtsin ujuma minna, aga siis tuli meelde, et krool ei ole ka tegelikult vist väga õlasõbralik ja kaua ma ikka niisama koera kombel siblida viitsin. Nii et nüüd mõtlen selle peale, et TYSKis on ju seljatreening, mis minu mäletamist mööda üsna mõnus ja ei sisaldanud igasugu õlaringe jms.

Samas saan ma aru, et natuke sõltlase jutt on see, nii et äkki lähen hoopis orhideenäitusele. Või kinno, aga seal nagu ei ole hetkel midagi, mis tõmbaks. Või vaataks kodus midagi, aga see nagu ka imeks veits, ei taha üksi kodus antisotsiaalne olla. Baari vist ei ole mõtet minna kell seitse õhtul, et sealt siis kell kümme koju magama minna, kui teised alles saabuma hakkavad. 😀 Nii et kõik head mõtted on oodatud.

P.S. Aitäh kõigile, kes mulle parooliga postituse all nõu andsid. Värgendus meie oma progega ei ühildunud, aga saatsime ta tagasi sinna, kust tema tuli, ja seal sai tõesti kõik väikese vaevaga korda tehtud ja meile kõigile terve hulk närvirakke säästetud. Tore ikka, et te olemas olete.

P.P.S. Meil on trennis nüüd veel üks inimene, kes ei hinda mitte ainult prantsuse, vaid ka rootsi räppi. Vähemalt üks lisahääl, kui lugemiseks läheb. Kavatsen nüüd jõuliselt selle loo trenni pleilisti suruda (Snook ja Petter pidid Rootsi räpi kunnid olema):

Ja see poiss lihtsalt meeldib mulle, nii noor ja nii vihane (kuigi ma vaatan, et kümme aastat juba vett merre voolanud, kes teab, kuhu ta nüüdseks välja jõudnud on, äkki teeb diskot):

7 kommentaari “Mida teised inimesed reede õhtuti teevad?

 1. Mida inimesed ikka tööst vabal ajal teevad? Lastele süüa, või viivad neid trenni, või toovad sealt. Kui sa inimeste all mõtled tartu märsilohistajaid vanatüdrukuid, siis ilmselt istuvad facebookis või (kes pole veel lootust kaotanud) flirticus.

   1. abfab, muidugi, internetis mõeldakse alati “kõik” all “kõik samasugused nagu mina”. kuidas siis muidu.

    flirticust ma ausalt öelda ei tea muud kui kunagi printsessi blogist lugesin 😦

    a tegelt on õige vastus küsimusele “mida kõik teevad” ju teada – telekat vahivad. või siis istuvad mingil viisil netis.

  1. Kaur …eeee…kas see asi on olemas veel? Flirticus. Vanakoolivärk neile, kes pole Tinderis v? Kas sa toetad neid seal reedeõhtutel? Ahah. 🙂

   Mina lähen küll orhideenäitusele, aga ma kohe esimestel päevadel ei taha, sest siis on massidena fänne ja fännide tädisid. Ja päike peaks olema, et pildistada saaks. Nii et pühapäev tundub perspektiivikas mulle hoopis. ilmateade esialgu lausub päikest. 🙂

 2. Ma ei saa aru neist, kel võõrkeelne räpp ei meeldi. Eelmisel aastal vallutas näiteks Venemaa noor naisräppar Kristina Si oma ülikõva träkiga Mama Boss kõik tv-kanalid:

 3. See on ilmselt ainus Rootsi räpi lugu, mida maailm teab 😀 Vähemalt noorem osa anglo-ameerika maailmast. Tänks, “The Fault In Our Stars”.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.