antropoloogia · Uncategorized

Päev 1 ja 2 ja 3

Otsustasin oma suured plaanid ikka tõsiselt ette võtta. Üleeile tõesti tutvusin võõraste inimestega ja veetsin kvaliteetaega mittevõõrastega. Kasutasin tutvusi ära, et ei peaks müts peos võhivõõraste juurde astuma – õhtul läksin juhuslikult väikevennaga peole luuleringi kaasa ja sain kahe tema sõbraga tuttavaks. Ei saa muidugi lubada, et nad mulle edaspidi tere ütleksid, suutsin kohe paar rõvedat nalja rääkida, nad vaatasid suurte silmadega. :/ Aga see polnud sugugi kõik! Kirjandusega tutvumine venis pikale, nagu ikka, ja kui ma tükk aega pärast keskööd vennale baaris raamatukogus ütlesin, et mul on uute inimestega tutvumise quest, viis ta mind kohe seal oleva jaapanlasest stammkunde juurde ja ütles talle, et see peab nüüd tema õega tutvuma. Alvin oli viisakas poiss ja ajas minuga ikka viis minutit juttu enne äraminekut.

Eile õppisin rootsi keelt ja käisin sõprade juures “Vehklejat” vaatamas. Eesti film, kus ei näinud ei Mirtel Pohla rindu ega ega Eelmaa peenist? Aa, hoopis soomlaste tehtud, siis küll. Aga miks saunastseeni ei olnud? Pole ime, et auhind koju toomata jäi.

Täna lugesin läbi raamatu “Leviathan Wakes” – päris kindlasti parim raamat üle hulga aja. Kuigi tahaks irooniliselt öelda, et Rocinante on nende laevale täiesti ideaalne nimi, sest kaptenil on don Quijotega tõesti nii mõndagi ühist. Ja ustavad kannupoisid tajuvad reaalsust tihti tunduvalt paremini.

Aitab nagu küll sellest kultuuriprogrammist juba? Keha nõuab kangi tõstma. Õlg on ikka valus, nii et ei hakanud üldse trenni lolli mängima minema, kuigi alguses mõtlesin, et lähen ja jooksen siis natuke, aga kui vaba aeg, siis vaba aeg. Hakkasin hoopis mainitud raamatu teist osa lugema. 😀 Jätkuvalt hea. Mõnus kohe, kui lugemiseks ka aega on.

10 kommentaari “Päev 1 ja 2 ja 3

  1. Tean, et oled samasugune pätt kui mina, aga mingi austus võiks ju siiski olla? Jaanipäev pealepauba. Mida Rents me mõlema kohta niimoodi arvab?

 1. kui Universumis veel kuskil elu on, siis rentsi juures kindlasti 🙂
  rõhk juurel/juures loomulikult/loomalikult peaks olema ära mainitud.
  Atu on vist selle loodusliku/loomaliku alge/nähtuse üks seletus,
  aga tüübi erilist killurebimist see ei seleta, sest
  koerad on väga tõsised tüübid loomult.
  müstika?

 2. Kuule, Narva Mari, pane oma PC kell enne õigeks,
  ja siis tule siia oma ajast maast arvamust avaldama.

  1. Mina mõtlen, sina juba kirjutad, Sirks. 😀

   Aga su vend on sinust sotsiaalselt edasijõudnum ja kui ma temal küsisin, et sa oled R. vend, eks, siis ta lausa sekundi pärast suutis meelde tuletada, et mina olin see, kes teid pildistas. Ja mul polnud kaamerat küljes. .) Nii et hiili tal sabas jah, tuleb äkki kasuks.

   * Oleks minul ka mitte-b-sotsiaalne vend. Aga natuke hilja on vist paluda. 😀 Ja mu sünnitusmajas vahetusse läinud vend on täiega minusse – klubi D. I peaks ta vastu võtma.

   1. Ma olen igati sotsiaalne, tavaliselt sotsialiseerume me lihtsalt erinevates paikades. Suhtlemisvaegus mind nüüd küll ei ähvarda.

    1. Muidugi oled sotsiaalne. Ma olen ka. Aga me oleme seda nagu omal moel, eks. Eriti delikaatsel ja roppude naljadega vürtsitaval kombel. 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.