feminismus

Õu, Martin, võta toru

Martin Helme ütles hiljutises intervjuus, et 27aastane lastetu naine on süüdi Eesti iibeprobleemis. Nagu Eestis kombeks, on süüdi muidugi ainult naised – 27aastaste lastetute meestega muidugi probleemi ei ole.

No vot, mul ei ole hetkel head meest kuskilt võtta, aga suvalist nagu ei taha, aga veel vähem tahan ma vastutada Eesti iibeprobleemi eest. Nii et, Martin, ole meheks, sõna otseses mõttes, ja tule aja asi ise korda. Paar päeva võiksid ette ka teatada, ma käiksin enne juuksuris ära.

13 kommentaari “Õu, Martin, võta toru

 1. No Martinil ilmselt on peale seda avaldust käed-jalad (võinoh…) tööd täis, sellepärast pole aega toru võtta.

  1. Mul tuleb nutt peale seda lugedes. Sa ei kujuta ette, kui palju raha ma juba olen jätnud laevafirmale, kruiisides Helsingi ja Stockholmi vahet, lootes, et ühel ilusal päeval astub Martin ka minu kajutiuksest sisse. Siiani on asi kahjuks ainult purunenud lootustega piirdunud.

    1. Hakkasin ise ka mõtlema, et kumb vendadest see nüüd oli, aga ei viitsinud guugeldada, sest brothers from another mother nagunii.

 2. nonoh, loodame et tal seesamune siis must pole, nii võib ju veel haigusi levitama hakata kui sariseemendajaks saab

 3. Pead mehed ilusaks jooma või ilusa mehe täis jootma.Võimalus veel mingi teisenaise mees, siis ei pea ise ise karjatama ja neid võib hulgi pidada. Saad peldikuselnale uue risti teha ja väikestviisi kelkida. 🙂

 4. Kuku raadios just praegu teadis Rohke Debelakk rääkida, et EKRE paigaldab tänavatele sigtamisautomaadid. Iga 27 aastane naine võib sisse astuda ja viljastuda.

 5. Vaimustav plaan! Ma loodan, et vennad Helmed ja Jaak Madison isiklikult on siis oma seemne nendesse automaatidesse pannud, muidu ei ole nagu väärt.

 6. Mulle tundub, et antud ütlus läks ebaproportsionaalselt suure luubi alla, Helme jauras ikka muud ka.

  Aga kui nüüd ekrelikult läheneda, e vaadetega minevikku rännata, rolle jagada jms, siis ma leian, et need 27 a vanad naised ei saa lapsi, sest 27 a vanad mehed on kergelt perspektiivitud – nt paistab juba välja, et neist saab hiljem poliitik, joodik, laomees või midagi muud õudset.

  Vaja oleks aga tugeva majandusüksuse ehitajat, talu enam ei ole, nüüd on ettevõtteid. Kodumaisel kapitalil tugevaid eksportivaid ettevõtteid, mida kohe maha ei müüda, on vaja.
  Et kasutud parim ennet ületavad mutid rohkem sigiksid, on vaja teadmist, et toidulaua ja karupükstega hätta ei jää, rääkimata sellest, et lapsed jalgu alla võttes koos Eesti kulul saadud haridusega ajama ei paneks.

  Nii et 40 a poliitikust või joodikust mees on suur probleem ja sellise seltskonnaga me Eesti rahva arvu, ja mis peamine, rahvuslikku koosseisu kindlasti ei ravi.

 7. Helmel oli õigus. Süüdi on naised! Mitte sõda ega katk.
  Põhjusteks on heaolu ja kõrge haridustase. See seab ohtu rahvuse ja kultuuri kestmise. Tulevad teised kultuurid oma haridustaseme, usu ja elustiiliga ja vahetavad välja selle heaolus ja hariduses mandunud rahva. Seda Helme kardab. Temasugune lipumusitaja ei taha loobuda mõttest, et eestlased on jumala poolt välja valitud rahvas ja peab edasi kestma.
  Me elame täna ja laud on kaetud. Milleks vaevata oma pead sellega, mis tuleb homme? Nälg, sõda ja surm? Las tuleb, las kaob, las minna. Saja aasta pärast pole enam oluline, kas see Helme öeldu riivas naisi või mitte. Siis peavad euroopa riigid muutuma islami usulisteks riikideks. Naiste olukord saab seal olema sigimisele orienteeritud ning haridus, vabadus ja muud meelelahutused jäävad ära. Helme näeb vaba ja haritud naist praeguses kultuuri ja elukvaliteedi keskkonnas kui et orjuses. Ainuke lahendus on sigimine(mitte teras ja kuulid).
  Aga
  haritud inimesed ei taha enam nii lihtsalt paljuneda. Tahavad tegeleda targutamise, koketeerimise, õppimise, päevitamise, muruniitmise, kasside päästmise, tervisest hoolimise, sportimise ja muude asjadega. Oma praegust elukvaliteeti nähakse loomulikuna ja seda peetakse inimõiguseks. Teadliku tarbijana mõistetakse oma õigusruumi ja osatakse esitada nõudmisi. Kunagi pole küllalt maitsetest, mida nautida. Ei saa see inimhing täis, sest tühjust tühjusega ei täida. Liiga hea elu hakkab fabritseerima probleeme ja paneb neile kaasa mõtlema. Kõikvõimalikud asjad tunduvad olema nii tähtsad. Jah, Helme on narr. Kõik targutajad on.
  Kolm põlvkonda pole enam sõda näinud. Juhul kui see peaks juhtuma siis muutuksid ka meie tarbimisharjumused, nõudmised, ootused, väärtushinnangud. See oleks väga hea huumor kui peaks tagasi pöörduma agraarühiskonda ja tegema tööd selleks, et saada süüa. Siis me enam ei oskaks solvuda, nina kirtsutada, kritiseerida.

  1. Agraarühiskonda tagasi pöördumine globaalses plaanis oleks mõeldav üksnes siis, kui Maa rahvastik kahaneks kiiresti jälle 2 miljardini.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.