anna kannatust

Aga kes kaitseb mehi???

Ma olen lihtne inimene. Varem alustasin ma iga hommikut Postimehe koomiksite lugemisega, nüüd võtan lehe lahti ja vaatan, ega Martin Helme midagi kirjutanud ei ole. Ja erinevalt kõigist teistest meestest ei vea Martin mind kunagi alt.

Üldiselt olen ma temaga muidugi alati nõus, ta ei passi tühja, vaid tal on asjalikud mõtted. Tegude mees – 27aastane lastetu naine on poliitiline katastroof, tuleks sisse viia sundseemendamine. Täna kirjutab ta sellest, et meile pole konventsioone vaja, sest mehed kaitsevad ise naisi (meeste poolt tekitatud) vägivalla eest. Nii kena.

Ka mina leian, et meie riigis toimub arutu laristamine. Ei ole vaja kõike seadusandluse tasandil reguleerida. Mõelge, kui palju raha me kokku hoiame, kui vägistamine, peksmine, röövimine ja tapmine pole kriminaliseeritud, vaid mehed ise kaitsevad teisi inimesi (ja isegi naisi!) nende kuritegude eest. Ja kui peaks ka juhtuma, tuleb linnaosa vabatahtlikest koosnev nõukogu kokku ja otsustatakse, mis alustel vägistamine toimus – kas see oli pahatahtlik või oli ehk Miinal endal seelik liiga lühike ja pahkluu paistis. Ja kas süüdlane peaks nüüd Miinaga abielluma või tuleks teda kuidagi karmimalt karistada (eriti, kui ta teise mehe naist vägistas). Abielusisesest vägistamisest me muidugi ei räägi, sest me räägime siin siiski PÄRIS probleemidest.

Aga mul on tunne, et Helme ei ole päris mõelnud sellele, mida tema jutt kaasa toob. Täna näiteks pidin ma käima maal arsti juures ja kuna ühtki bussi parajasti ei tulnud, hääletasin koju. See vaene mees autos oli ju ohus! Minusugune +27 (keegi ei tunnegi enam piisavalt suuri numbreid, et öelda, mitu talve sellest sünnipäevast möödas on) naine oleks võinud ta ju rasestumise eesmärgil vägistada! Ja kas te kujutate ette, kui palju on nüüd Eestis neid naisi, kes poliitikute õhutusel nüüd põlevi silmi ringi käivad? Eesti meeste õiguste aktivistid võivad teile kinnitada, et meeste avaldusi ei võeta hiljem politseis tõsiselt ka. Elatise maksmisega on neil niigi juba häda. Nii et kui minul oleks sobivas eas poeg, soovitaks ma tal igaks juhuks edaspidi voorusevööga ringi liikuda. Naisi ei saa ju usaldada.

Üks kommentaar “Aga kes kaitseb mehi???

  1. Mehi võivad kaitsta nt kosmeetikatoodete müüjad ja solaariumipidajad.

    Parajalt tumedaks päevitada, juuksed ja vuntsid? mustaks värvida, siis ei vägistata seemendamise eesmärgil, sest ei saa ju riskida “pagulaste” sünnitamisega – see ajaks Helme täiesti lühisesse ja on prognoosimatu, mida ta siis veel teeks või ütleks.

    Kahjuks ei ole vastavate toodete ja pakkumistega kursis, muidu lingiks reklaamid kohe kommentaari. Parimate pakkumistega pruunistavatele kreemidele ja värvilistele läätsedele.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.